Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám miért kel fel...

4 hónapos babám miért kel fel mostanában éjszaka olyan sokszor?

Figyelt kérdés
Eddig felkelt olyan 02:30-03:00 között aztán majd csak 06:00-06:30 között. De most fel kel éjfélkor, közben kicsit felnyöszörög, aztán ha a cumit a szájába adom megnyugszik. Majd éhes és így tovább. Egy pár napja alig alszom. Mert kb. éjféltől ez így megy. Mitől lehet?Mit tegyek? Más is van így?
2009. jan. 28. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ugyan így voltunk mint Ti. Kisfiam újszülött korától 4 hós koráig végigaludta az éjszakát. Aztán valami történt és szinte 2 óránként felébredt...ez kb 7 hós koráig tartott. Most lassan 8 hós és ismét végigalussza az éjszakát.

Én a fogára gyanakodtam/gyanakszom. Légy türelmes...esetleg kínáld meg vmi innivalóval éjszaka( én vizet adtam)

(írtad h éjféltől van fenn...na mi is tök így voltunk)

Kitartás

2009. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, én több vacsit adtam-sajnos tápszert kellett- így egy pár bőséges vacsi után újra aludt. Ha teheted inkább old meg máshogy:)
2009. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lassan 5 hónapja folyamatosan így vagyok, mint te! 8-kor elalszik, 11-kor már ébred, eszik. Aztán onnantól 3 óránként eszik. Nappal pedig alig tudom etetni. Például a reggelit rendszeresen kihagyja. Képtelen vagyok átszoktatni, mert ha éjjel nem adok neki enni, ordít és dobálja magát. Mivel ébredéskor már ordít a kajáért, addigra kész kell, hogy legyen a tápszer neki. Így én 2és fél órával az evése után kelek, elkészítem a tápszert neki. 3 óra múlva felkel enni. Jó esetben 4-szer, rosszabb esetben 5-ször kelek éjjelente. Nem tudom, meddig lehet ezt csinálni, vagy hogy szoktassam le erről:( Neked is kitartás, előbb utóbb csak rájönnek, hogy jobb aludni éjszaka.
2009. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!