Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babám egész nap...

15 hónapos babám egész nap nasizna. Más baba is ennyit nasizna? Imádja a kölesgolyót és ha kér, megfogja a kezem és kivisz a konyhába és mondja hogy "kecc-kérek" (kecc az a keksz. Jön a foga az igaz.

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy rászokjon hogy folyton eszik, így sokszor nem adok, igyekszem csak az étkezések után adni ezt a kölesgolyót. Ne nagyon rá van kattanva. (Vagy a banánra)
2011. jan. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is ilyen,ő lány, 21 hós ha ki tudná nyitni, kienné a hűtőt.

Ha kihúzom a szekrény és meglátja kukit, már támad rá:-))


De szerencsére beéri mandarinnal, az meg nem árt.

2011. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kölesgolyó?? omg :)

Az enyém babapiskótáért, túrórúdiért meg a sajtoskekszért van oda....:)

2011. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 15 hónapos, ő is azt mondja rá, hogy TETSZET VAGY CEKSZET. :) A másik kedvence most az alma. Jön a konyhapulthoz, és mondja: AAMA, AAMA. Meghámozom, a közepét kiszedem, és így eszi egészben. Neki is jönnek a fogai, úgyhogy biztos ezért kér rágcsát.
2011. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kétpofára eszi a kölesgolyót. :) Imádja.

Vagy banánt kér ("baííí"). Az almát nem nagyon eszi, két harapás és már nem kell. Mandarint is próbálom neki adni, arra is mondja hogy pucco mandaa (pucoljak/pucol mandarint) de csak pucolni szereti, enni max beleharap, fintorog és kiköpi. Sokat próbáltam adni neki, de nem eszi. :(

Azért jó hogy nem csak az én lányom lett ilyen kis beles. Jó, nem sok amúgy a mennyiség, mert ez a köles is puffasztott, és nem is dagi, mert 9,5-10 kiló között van, és magas is a lányom.

2011. jan. 3. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

első

enyém 88 cm, és 13,5 kiló volt 21 hónaposan, szombaton lesz 22 hónapos, kiváncsi leszek, mennyit szedett fel alapjáraton is rengeteget eszik:-))

2011. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:):) Igaz hogy soknak tűnik, de hát annyit mozognak... :)
2011. jan. 3. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
ha nem plázacicanyelven írnál, akkor nem olvastam volna elsőre úgy, hogy "pasizna" :D
2011. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!