Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta mennyit költötök...

Havonta mennyit költötök pelenkára? (Hány hós baba és milyen pelus? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 08:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam, pampers active baby-t használok neki, a 80valahány db-osból 1,5 csomag fogy havonta, a DM-ben veszem 25% kedvezményel, meg ha van, akkor 15% végösszegi kedvezménnyel, így nagyon jó árban van, ez kb 6000 ft-ot jelent havonta.
2011. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos a lányom, Pampers active babyt használunk, 8-9 e forint havonta neki.
2011. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

a Dm 25 %-os kedvezmény hogyan valósítható meg?


(köszönöm a válaszokat, és hogy leírtátok, hol veszitek, pl. Lidl-ben, Müllerben még nem is néztem az árakat szégyenemre...)

2011. jan. 4. 10:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Van az a DM-es pontgyűjtő kártya. Ugye minden vásárlásnál felírják rá a pontokat, amiket beválthatsz kedvezményekre, pontosabban kuponfüzetre. Van a 25 pontos kuponfüzet, azt 25 ponért tudod kiváltani az üzletben, és van benne egy csomó termék 25%-os kedvezménynel, és van egy joker kupon, amit bármelyik termékre felhasználhatod, és annak az árából lejön 25%. Na ezt a kupont szokták felhasználni az anyukák a pelusra. Én is így szoktam, egy csomag pelusnál 1000 ft-ot spórolok.
2011. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen és időnként küldenek 10 vagy 15%-os blokkvégi kupont, az a teljes vásárlás értékéből vonódik le.
2011. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem jól írták, 50 pontos a kúponfüzet amiben van ez a 25%-os Joker kúpon. Egyébként a vásárolt pelus pont mindig rak rá annyi pontot a kártyára, hogy következő alkalommal is meg van az 50 pont.Tehát nem kell plusz dolgokat vásárolnod, csak elsőre persze, hogy legyen kezdésnek pontod! Szerintem igényeld meg a kártyát, interneten keresztül is lehet, én is így igényeltem és postán megküldték. Érdemes!!! Én most kértem hozzá társkártyát is a páromnak, ha ő megy esetleg a pelusokért, nála is legyen kártya.
2011. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg rossul írtam. Csak belezavarodtam. Tényleg 50 pontért lehet kiváltani a kuponfüzetet.
2011. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!