Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hónapos kislányom alig akar...

14hónapos kislányom alig akar inni valamit. Már mindennel próbálkoztam. Más babájával is van ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsinek se nagyon ivott..egyedül nyáron..2hónapos kora óta tápszeres
2011. jan. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Már mindennel próbálkoztam-ot mire érted innivalóra vagy módszerre?Pohárból próbáltad már.Talán úgy sikerülne.Sok sikert
2011. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

innivalóra és módszerre is értettem:)

Tea, gyümölcslé, víz...csőrös, pohár, cumisüveg...semmi...max 2korty..

2011. jan. 4. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányom sem akart inni. Így nappal a lefekvés előtt kap csőrös itatóból gyümölcslevet (120 víz, 30 gyümölcslé, a bolti 2 dl-est higítom így), kanalazós étkezésnél mindig pohárból kap vizet, és egyébként nap közben is vizet iszunk, de csak csőrösből. Akkor iszik a legtöbbet ha hagyom játszani az üveggel. Ha én akarom adni neki, akkor néhány orty után már nem is akar inni. Nekünk Nuk csőrös itatónk van. Nyugodtan odaadom neki, mert nem folyik.

Szerintem próbálkozz a gyümölcslevekkel, teákkal, s a különféle üveg-itató-pohár variációkkal is. Nem egyszerű, de ki fogod ismerni a babád "hóbortjait" és könnyebb lesz.

2011. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szívószál?simán tudnak már inni szívószállal,lehet tetszene neki.van szívószálas csöpögésmentes itató is, a fiam is abból iszik.ő se egy nagy ivó,2-2,5 decit iszik egy nap+3,5 deci tejitalt.az is csőrösből
2011. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha tejitalt vagy tápszert kell innia azzal nincs gond, azt tényleg bármiből megissza...de vizet vagy teát..na azt már nem..kizárt dolog:)

de kipróbálom ezt a szívószála itatást..hátha..még egy cumisüveg már nem oszt nem szoroz:) ugyis annyi van boltot nyithatnék:D

2011. jan. 4. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
előbb vegyél egy szívószálas gyümölcslevet,és abból már látod,hogy bejön -e neki.ha igen,akkor vehetsz üveget is.én legalábbis így csináltam.előtte fél -1 decit ivott,most meg már 2-2,5 decit iszik a szívószálasból.
2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!