Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztosan eldeformálódik a kis...

Biztosan eldeformálódik a kis feje vagy bízhatok abban, hogy ilyen szép kis kobakja marad, mint amilyen most?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos kislányom hason fekve alszik, de mindig csak a jobb oldalára fodítja a fejét. Hiába fordítom át a bal oldalra, visszafordítja. Tudom, hogy már többen is felvetették ezt a problémát, végig is olvastam a tanácsokat, ötleteket, ki is próbáltam, de hiába.
2009. jan. 28. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemki így kényelmes...Eljön az idő, mikor majd forgatgatja a fejét.
2009. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 5 hónapos és már forog, így mindig oldalra fordul és úgy alszik el, de mindig csak a bal oldalára, jobbra nem akar. Teljesen egyforma neki mindkét pofija és nincs eldeformálodva. Ne aggódj, ha kényelmetlen lenne neki akkor már változtatot volna rajta, ahhoz már elég nagy, hogy a fejét forgassa.
2009. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom eleinte csak jobbra szeretett fordulni, de már 4 hónapos és fogatja a fejét. Nem deformálódott el a feje. A doki azt mondta, hogy hason fekvő babáknál azért nem, mert a homlokcsont elbírja a terhelést. Ha hanyatt aludna és mindig egy irányban lenne a feje, akkor deformálódna, valószínűleg.

Jó babázást

2009. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont ebben a helyzetben vagyunk, mint ti! Nekem se segitett semmi sem, csak az az egy, hogy megforditottam ugy, hogy ahol eddig a laba volt, arrol tettem a fejet, es azota a masik iranyba is forditja a fejet. Ennek az az oka, hogy engem mindig arrol az oldalrol latott meg.
2009. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. A gyerekorvos szerint ha a baba feje kicsit eldeformálódott, az csak addig tart amíg ülni nem kezd, mert még puha a csontozatuk, és ha már ül nem lesz nyomásnak kitéve, és szépen kikerekedik.
2009. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!