Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt érdemes...

Milyen légzésfigyelőt érdemes várásolni, amelyik ár/érték arányban van?

Figyelt kérdés

Az Angelcare tényleg olyan jó? Vagy csak jó a promóciója? Ezek, ugye 22.000,- fölött kezdődnek.


Bérelni mennyiért lehet havonta? Azok is megbízhatóak?


Ti milyen fajtát használtok?


2009. dec. 16. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Angelcaret használtam, most hagytuk abba, mivel 11 hónaposak múltunk!


Jó volt, sose riasztott!

Épp eladó, ha gondolod!

Írj, ha érdekel!

2009. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kiságyban NANNY van,meg van hordozhato is resperens,
2009. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angelcare nagyon jó. Én kölcsönöztetéssel foglalkozom még soha nem volt rá panasz. A babycontrolt nem ajánlom. A 301 -es modelt választanám. Az már bébiőr is egyben. És hálózatról is üzemeltethető nem kell benne ellemet cserélni. Nálam 2500 ft-ért bérelhető a Ac 300-as, a Ac 301-es meg 3000 Ft-ért. Ha több pénzed van akkor a 401-es de az már drágább kategória.
2009. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
angelcare-t használtam 2 gyereknél, azóta kölcsönadtam és a következő kismama is igényt tart rá. nekem bevált, bár egyszer a szívbajt hozta rám. kezdett kifogyni az elem és bejelzett. szerintem használtan is vehetsz.
2009. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,


mi az Angel Care AC 401-est vettük kb 40e volt, nagyon megbízható, most is azt venném. Lassan 8 hónapos lesz a kisfiam, de még mindig használjuk, mivel külön szobában alszunk, ha csak megmozdul már halljuk, nagyon hasznos, csak hangfigyelőként is használhatod. Én nem akartam bérelni, mert ki tudja azt ki és hogyan használta, de ha a védőnőd tud valami jót, és csak pár hónapra kell az is jó lehet. Mindenképpen próbáljátok ki hogy ha nincs az ágyban a baba beriaszt e, nekünk 2x volt riasztás, olyan mélyen bealudt hogy nem vett levegőt, amiből nem biztos hogy baj lett volna, de nekem minden pénzt megért hogy tudom, ha bmi van, ez biztosan jelez.

2009. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat!
2009. dec. 16. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van (pelenkatartóval tudtuk venni és nagyon szeretem).

Egyszer beriasztott és nem alaptalanul. Odafutottam és bizony meg kellett ráznom a kisbabámat, mert elfelejtett levegőt venni alvás közben. A sípoló jelzésre ébredt és egy hatalmas levegőt vett, aztán köhögött. Nagyon örülök, hogy annak idején nem sajnáltuk rá a 23 ezer forintot.

2009. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Respisense hordozható légzésfigyelőnk van. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Amíg még kissebb volt a lányom riasztott párszor, de nem volt semmi gond(félrecsuszott a peluson vagy ilyesmi).

Ha sokat utaztok, akkor én ezt javaslom.

2009. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!