Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki egy allergiavizs...

Hogyan néz ki egy allergiavizsgálat 15hónapos kor felett? Mennyi időt vesz igénybe? Milyen formában történik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérvétel van,de 3 éves kor alatt nem szoktak allergiavizsgálatot csinálni,de attól függ milyen panaszok vannak. Az allergivizsgálat így elég tág fogalom.
2011. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy nincs. Aztán olvastam, hogy igenis van. Tág fogalom, mert nem tudjuk mitől jöhet ki.
2011. jan. 4. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A lànyomnak 11,5 hòsan nèztèk a glutèn allergiàt. Vènàbòl vettek töle vèrt, szegènykèm kèk-lila foltos volt utàna;(
2011. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is vérből nézték másfél évesen, liszt, tej, és még 30 féle allergizáló anyagot. Szerencsére semmi nem látszott a karján, pedig nehezen találtak neki vénát.
2011. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!