Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeket pontosan hogyan, és...

Ezeket pontosan hogyan, és mire lehet adni? (15hónapos)

Figyelt kérdés

-stodal

-coryzalia

-és a tantum verde valamelyik"fajtája",torokfájásra,amit lehet egy 15 hónapos gyereknek is adni,melyik az?A spray lenne?


ha valaki tudja/használja ezeket,otthon van a homeopátiában kicsit,segitene hogyan és mennyit adhatnék a fiamnak?Meg van fázva,be van dugulva az orra,köhög kicsit.Tengervizes orrsprayk nem használnak,attól nem dugul ki sajna.Rengetegszer szivom neki,de sokszor van már hogy nem jön semmi belőle.Doki állandóan antibiotikumot ir fel neki ha kicsit is náthás,ezt szeretném elkerülni,ezért el sem viszem,csak ha muszáj(másik orvost keresek),ha rosszabbodna,ezért ezekről hallottam,kipróbálnám hátha segitene.Köszönöm!


2011. okt. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én csak a stodal szirupot használtam, az a köhögésre van, segít csillapítani a köhögéseket és szerintem finom az íze, úgyhogy biztos ízleni fog. A többit nem ismerem sajnos
2011. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok ,ezt találtam a coryzaliaról:


CORYZALIA

A szénanátha és a megfázásos, vírusos eredetű nátha kezelésére kifejlesztett homeopátiás komplex gyógyszer. Összetételének köszönhetően csökkenti az orrfolyást, orrdugulást és a nátha okozta rossz közérzetet. A homeopátia a szervezet öngyógyító folyamatait ösztönzi. A CORYZALIA homeopátiás gyógyszer, mely a nátha különböző tünetei esetén javallott, és egyaránt hatásos akut megfázás, krónikus nátha, valamint allergiás nátha esetén.

2011. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!Terhesség alatt van amit szedtem,de gyerekeknek ugye másképp kell adagolni,de más van a betegtájékoztatóban is,meg régebben mást olvastam a gyerekek adagjáról mint ami a tájékoztatóban van...ezért tettem fel a kérdést,hátha adja valaki ezeket,és megirná miből mennyit,mert itt olvastam régen,de nem találom már.Köszönöm azért hogy belinkelted!
2011. okt. 24. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

ezt ebből másotam:

Én Coryzalia nevű bogyót adok a babának, ha ilyen átlátszó cucc folyik a nózijából, mi dokinénink ajánlása szerint első nap 2 óránként egy bogyó, utána lehet ritkábban.

2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!