Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy hogy szoktassam átt az 1...

Igy hogy szoktassam átt az 1 éves fiamat nappal az 1 alvásra, ha éjjel sem alszik? Hajnal 3 körül kel mindig, fekszünk az ágyba reggel 6ig, de nem alszik vissza. Igy nappal sem birja sokáig. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már nagyon kimerit az éjszakai nem alvások,már nem birom,nagyon fáradt vagyok.ugy aludnák 1 napot.
2011. jan. 5. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért akarod h nappal csak egyszer aludjon ha éjszaka sem alszik?biztosan fáradt és te is, igy mikor Ő elalszik te is pihenj vele, ha kell egy nap 2szer is.
2011. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos, de még mindig kétszer alszik napközben. Reggel 5-kor kel, sehogy se bírná ki délig, így alszik egyet délelőtt is, meg egyet délután is. Vagy arra gondolsz, hogy azért van fent 3-tól, mert túl sokat alszik nappal? Hány órát alszik? Esetleg megpróbálhatod a délutáni alvását lerövidíteni, ébreszd fel egy kicsit hamarabb, hátha akkor jobban alszik éjszaka.
2011. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2szer alszik 1 órákat.sajna én nem tudok aludni,vele nappal,mert vkinek föz ni is kell meg stb.vele semmit nem lehet csinálni,még enni se hagy,nem még a többi
2011. jan. 5. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
8.53-as vagyok: hát ez tényleg nem sok alvás, az én fiam 2x 1,5 órát alszik. Akkor fogalmam sincs miért nem alszik a babád, ezek szerint nem azért, mert túlalussza magát nappal. Nem lehet, hogy éhes esetleg? Sajnos nem tudok segíteni, csak azzal, hogy túl kell ezt az időszakot élni, biztos el fog múlni, mint minden más rossz szokás. Ha nappal nem is tudsz aludni, próbálj meg rögtön lefeküdni, ahogy elalszik este a fiad, én is ezt szoktam, sokszor megyek 8-kor aludni!
2011. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!