Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak teát 3 hetes fiamnak?...

Adjak teát 3 hetes fiamnak? Nappal anyatejet kap éjjel és reggel tápszert. Kell ilyenkor tea? És milyent adnátok? Kamillára gondoltam bár az hashajtó hatású.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a kamilla nem csak hashajtó, hanem szárítja is beleket, így csak szorulás esetén javasolt. inkább próbálkozz a vízzel, ha már itatni akarod. megjegyzem, mivel főleg szopik, meg nincs is nagy meleg, szerintem nem is kell itatni feltétlenül.
2011. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a védőnővel merült fel ez a téma de végülis nem mondott konkrétumot.Csak nem akarom hogy baja legyen ha nem iszik és nem csak anyatejet eszik.
2011. febr. 21. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak anyatejes, nem kell mellé itatni. Így, hogy tápszert is kap, javaslom, hogy kínáld meg vízzel (forralva, illetve pl. Szentkirályit ihat forralás nélkül is). Mi Mecsek teát ittunk, mert fájt a pocija, de nem igazán szerette a kisfiam.
2011. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Orchidea001 ***** válasza:
Én vizet adtam,vagy babamosoly köményes teat.a kamilla meghajtotta nagyon.
2011. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor egy kevés vizzel majd megkínálom időnként.
2011. febr. 21. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak vizet adtam neki.Ha nincs nagy meleg

akkor nem is igazán kell neki.

2011. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!