Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro vector 4 air babakocsir...

Espiro vector 4 air babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
ezt néztem ki ma a brendonban,ott mondták is hogy jó,valakinek van ilyenje??tapasztalatok??esernyőre csukható tehát a másodikra könnyű lesz felcipelni,hordozó ráilleszthető,stb.
2010. jún. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kocsi, nekünk a light van, aminek nem felfújható a kereke. Már egy éve használjuk és semmi baja. Ezt nem tudtam, hogy a Brendonban is árulják, és a honlapjukon se találtam. Szerintem nem is esernyőre csukható, hanem lapra. Biztos jó nevű babakocsit írtál?
2010. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen van, light

ami jó benne az a kereke, jól forog,

viszont kicsi a csomagtartója, és alig lehet beletenni vmit,

és ami engem még zavar hogy nem fordítható át a tolókar, igaz vettem napernyőt, így már ez nem gond

ez az egyik legkönnyebb babakocsi azt olvastam, de még ez is nehéz (nem tudom milyen lehet a többi)

én hordozót nem vettem hozzá, (a mi hordozónk nem volt beleilleszthető,)csak mózesünk, meg sportrészünk van

a sportrészbe már lehet kapni szűkítőt, és azt vennék bele

2010. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja igen, és tényleg lapra csukható, nem esernyőre, vagyis ki kell venned a mózest vagy a sportot a vázból, és úgy lehet öszecsukni a vázat
2010. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!