Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnaptól a PennyMarketben 2...

Holnaptól a PennyMarketben 2 csomag Huggies popsitörlő 559 ft. Tudtátok?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vékony, ennél vastagabbal még én sem találkoztam pedig sokat kipróbáltam már. Ráadásul elég nedves is. Igaz, hogy ez ami most lesz az az uborka kivonatos azt még nem próbáltam, remélem az illata se borzasztó! De minden esetre biztos elmegyek holnap a Pennybe és veszek pár csomaggal ;) Köszi, hogy megírtad kedves kérdező!
2011. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszi, nem tudtam.

Nagyon megéri ennyiért és egyáltalán nem vékony! Én sem találkoztam még ennél vastagabbal!

2011. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó mert könnyen elszakad mert ha jól emlékszem ez a fajta az ami olyan mint a papír és nem olyan puha mint pl pampers
2011. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A dm-ben a Pampers törlőkendő lesz akciós, 6 csomag (63 db-os) 2000 Ft
2011. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az auchanban a pempers 72darabos 6darab 1900ft nem tudom még mindig e de 2napja annyi volt
2011. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eddig csak egyszer használtam Huggins törlőt, de azzal nagyon elégedett voltam. Nekem az sem utolsó szempont, hogy arcot is lehet vele törülni.
2011. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!