Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyel szeretném kóstoltatni...

Meggyel szeretném kóstoltatni a lányom, főzzem meg, és passzírozzam át?

Figyelt kérdés
Vagy ti hogyan szoktátok? És a szilvát?
2011. jan. 5. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nyersen adtam hozzá a gyümölcsökhöz, úgy mint az almát, banánt, körtét is. Összeturmixoltam és kész.
2011. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

meggyet nyersen, teljesen leturmixolva héjával együtt, banánnal fincsi, mert édesebb lesz tőle


Ne főzd meg, felesleges.


Ha főzni akarod, akkor csinálj belőle krumplival-husival meggyszószt.

2011. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor megpróbálom neki nyersen, az almához adni :-)
2011. jan. 5. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nyersen adom a meggyet, de nagyon nézd meg, nehogy mag legyen benne, én sokszor találok a magozott mirelit meggyben. Inkább banánhoz add, ahogy az előző válaszoló is írta, ne az almához, mert mindkettő savas, nem biztos, hogy jót tesz úgy a kisbabád gyomrának. A szilvát szintén nyersen, de egyelőre még pucolva szoktam adni.
2011. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi szépen!Szerintetek merjek neki banánt adni? 6 hónapos, csak mindenhol mást írnak.Eddig csak almát kóstolt.
2011. jan. 5. 13:49
 6/7 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Adhatsz neki banánt. Én már 4hósan adtam a fiamnak és nagyon szereti.
2011. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kezdettől adom neki a banánt (4 hónap) először ezzel sűrítettem, mikor még kevés gyümölcsöt evett. De vigyázz vele mert megfoghatja a hasát.
2011. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!