Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra duplázta meg babád a...

Mikorra duplázta meg babád a súlyát? Mennyivel született és anyatejes volt e, vagy tápszeres, mikor kezdted el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Az enyém 3460-nal született, és most duplázott. 5 hónapos volt 27-én. Most 6960 g, ma mérettem. Anyatejes volt, egészen 3 héttel ezelőttig, ekkor kezdtem a hozzátápit. De még nagyon lassan haladunk, 2 étkezést "váltottam ki". (Azért írtam idézőjelbe, mert utána ugyanúgy adok neki tejet, mert szomjas lesz rá) 2 óránként eszik. Azért kezdtem el a hozzátápit, mert több jel is azt mutatta számomra, hogy már nem elég neki a tejem.
2011. jan. 5. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3000g-mal született, fél éves kora előtti héten kezdtem a hozzátáplálást, addig csak anyatejet kapott. Egy éves lesz most, még anyatejes. 4 hónapos kora előtt már megduplázta a súlyát.
2011. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, még azt kifelejtettem, hogy még anyatejet kap.
2011. jan. 5. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:

4080 grammal született és 9 hónapos korára duplázta meg a súlyát.

Anyatejes volt, egy hónapja fogyott el a tej (idegen női tejet kapott), 13 hónapos korában, azóta tápszert kap vagy rizs- illetve zabtejet, mert tejmentes diétán van.

6,5 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást, 8 hónaposan még evett éjjel és hajnalban. Nappal már nem kellett neki a tej.

2011. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3580al született és még nem duplázott 6ésfél hós, 4hós kora óta táplálok hozzá és még nem váltottunjk ki étkezést mert cicit mindíg kap kaja után, igaz néha nem kéri, de többségében igen!én 3 étkezére adok nkei nem cicit hanem főzi,alma,tejpép.
2011. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3600 grammal született, 3 hós korára duplázta a súlyát. Most 10 hós 9800 gramm, de nagyon hosszú is (már 86-os cuccokat hord). Anyatejes, fél éves kora után kezdtük a hozzátáplálást. Még az ebéd kiváltásánál járunk. Minden étkezéskor eszik mást természetesen, de szopizik még utána. Reggel és este pedig cici.
2011. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4020-szal született. 9,5-10 hónapos korára duplázta meg a súlyát.
2011. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

6 hónapos korig csak anyatejet kapott, utána kezdtük folyamatosan a hozzátáplálást. 9 hós kora óta sajnos nincs szopi, reggel-este tápi van helyette.

2011. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3570-el született. 6 hós koráig csak anyatejet kapott, és havonta 1 kg-at hízott. Egyszer volt, hogy 1,5 kg is a 6 hó alatt. 3290-el jöttünk haza.
2011. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3500 grammal született a kisfiam, 3 hónapos korára duplázta meg a születési súlyát, egy éves korára pedig megtriplázta. Ő az elején hízott nagyon sokat, aztán lelassult a hízás üteme.

Kezdettől fogva kapott tápszert is kiegészítésül, mert nem volt elég neki a tejem sajnos. Csak 5 hónapos koráig szopizott.

2011. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4250-nel született, 5 hónaposan tápláltam hozzá, 6 hónapos korában tápszeres lett, mert terhes lettem, 8 hónaposan duplázta meg a súlyát.
2011. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!