Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet adtok babátoknak?...

Milyen vizet adtok babátoknak? Csapvíz felforralva vagy babavizet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokáig Jana baby vizet vettünk, vagy Vöslauert. Aztán rákérdeztem egy dokitól, hogy a Szentkirályi mentest lehet-e adni a babáknak, nem túl sok-e benne a nátrium. A doki azt válaszolta, hogy simán lehet adni, forralás nélkül is (itt is sok anyukától ezt olvastam).

Úgyhogy utána váltottunk arra, jóval olcsóbb is. Csapvizet nem mertem adni, mert még forralva is szmötyik úszkáltak benne.

2011. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csapvizet felforralva.
2011. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár én csak 6 hónapos kora után kezdtem itatni, addig kizárólag szopizott, akkor meg forralt, lehűtött csapvizet kapott. Nálunk nagyon jó a csapvíz minősége és a palackos vizet elég drágának találtam.
2011. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szentkirályi vizet kap a babámforralás nélkül.6,5 hós
2011. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hós koráig forralt csapvizet, utána sima csapvizet. Most 16 hós.
2011. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jana baba víz és a sima Jana között összetételben nem találtam különbséget. Akkor most azt sem kellene forralni 1 napig?
2011. jan. 6. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én egyébként soha nem forraltam, 24 óra letelte után sem. Hűtőben tároltam, és kész. 15 hónapos múlt a kisfiam, soha semmi baja nem lett tőle.

A hűtőben tárolástól nem lesz benne se több, se kevesebb ásványi anyag, mint amennyi eredetileg benne van, megposhadni meg két nap alatt nem tud.

2011. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Forralt csapvizet kap.
2011. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a jana babavíz = jana víz


nekem van brita vízszűrőm, az azzal szűrt vizet forralom fel és hűtöm le.

vagy a szentkirályit, forralás nélkül.

2011. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szentkirályi forralás nélkül.
2011. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!