Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak hogy vezettétek be...

Babátoknak hogy vezettétek be az ételeket? (És volt-e gond, amit nem így csinálnátok, mert gyanítjátok, hogy attól lesz allergiás. )

Figyelt kérdés

Kisbabám 4 hónapos és félig anyatejet eszik félig tápszert. A gyerekorvos szerint az egyik tápszert almára válthatnánk.

De nem tudom, hogy szopi előtt vagy után, mennyi ideig adjak csak levet. No és alma utána mennyivel jöhet a többi gyümölcs, zöldség.


2011. jan. 6. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én két kaja közé raktam be az almát kóstolni először, szintén anyatejes és tápszeres volt a kisfiam. De én nem csak a levét adtam, hanem rögtön az üvegreszelőn lereszelt almapüréből 2-3 kiskanálnyit. Naponta növeltem aztán az adagot.
2011. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, elküldtem véletlenül.

Szóval 1 hónapig csak almáztunk, majd utána kapott poharas gyümidesszerteket, ami 100% gyümölcs. De én nem tudtam kiváltani nála sokáig gyümölccsel étkezést, mert ugyanúgy éhes volt utána. Később, mikor már kekszet is reszeltem bele neki, 6 hónaposan, akkor nem kért utána tápit.

2011. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!