Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hisztis 7-8 hónapos...

Másnak is hisztis 7-8 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Nálunk kb. 2 hete kezdődött de nem részletezem ,hát bir visítani egész nap néha a drágám.Meg akadályoztatni a pelenkázásban,evésben stb..Ráadásul sehol nem marad meg(járóka,etetőszék)ha játékot adok neki mind ledobálja...Van más is így?Eddig angyalka volt most inkább ördögfiókának készül:)
2011. jan. 6. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,az én babám is ilyen :D 7 és fél hos
2011. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, az én babám is most kezdett rá (7,5 hónapos lány). Kicsit fárasztó egész nap a patáliáit hallgatni és semmi sem jó neki. De még azért tudok rajta mosolyogni,néha. Persze apuka az egész napos távollétek után hazatipeg és nagyon bölcsen megállapítja, hogy a gyerkőc hisztis és le kell róla szoktatni AZONNAL (persze ez anyuka dolga)! Egy perc hiszti után apuka már nem bírja és megy a babához. Én meg csak kajánul mosolygok rajta :) Ennyit arról, hogy apuci majd megmutatja a tutit, ha én nem vagyok képes megnevelni ezt a rakoncátlan gyereket :)
2011. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt, a pelenkázás rémálom volt, 10 hónaposan abbahagyta, akkor meg az öltözködésnél készített ki. 1 éves korára értem el azt, hogy segít öltözni és hagyja magát pelenkázni (fekve! és még most is, pedig 15 hónapos)
2011. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk mindig is ilyen volt...:( addig amíg nem tanult meg járni, folyamatos figyelmet igényelt, különben teli torokből üvöltött.... azóta egy kicsit jobb, de az akaratosság és hiszti maradt :)
2011. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 7 hónapos és két hetes. Semmi sem elég jó neki, olyan, mintha minden untatná. A 12.00-ás válaszoló tükörképe.... az Apuka is:-)

Egy kicsit azért el vagyok keseredve, h. lehet, h. velem van a baj, h. nem tudom lefoglalni? Pedig tényleg, már mindent kitaláltam... dobozokba apróságok, mágnestábla, zenélő kütyük, táncolás, mesélés... ah, nem igazán vált be semmi:-(

2011. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez normális. elkezdik felfedezni hogy van önálló akaratuk. ha nem az van amit szeretnének, akkor hajjaj. :)

de nyugi, ez még semmi ahhoz képest ami majd 2 éves kor körül lesz.....kihullik majd a hajatok szála is. :DD

2 éves kislány kopaszodó édesanyja

2011. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtatok,legalább 2 hiszti között kikapcsolódok..6 hós babus anyuja.
2011. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na,akkor kicsit megnyugodtam bár szerencsére nálunk apuci is kiveszi a részét a hisztiből mert többnyire itthon dolgoz-NA!De azt mondta most már beül egy plázába és ott papírmunkázik.:):)

Akkor kitartás nekünk anyukák-apukáknak!Köszi a válaszokat!:)

2011. jan. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!