Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától igényli a...

Mennyi idős korától igényli a babád más gyerekek társaságát is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5 hós a kislányom. Azt, hogy igényli-e nem tudom, de nagyon szeret hasonló vagy picit idősebb korú gyerekek társaságában lenni. Szomszéd kislány 1,5 éves, őt különösen szereti. Ha találkozunk megsimogatja az arcát, a kislány cumizik kiveszi a szájából a cumit, sikongat. Mondjuk az én kislányomnak van egy bátyja 9 éves lesz a nyáron, lehet, hogy emiatt is barátkozósabb.
2011. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fiam nagyon szeret más hasonló korú gyerekekkel lenni.Mindig is érdekelték a gyerekek,van egy uncsitesója,akivel elég sűrűn,heti 1-2 alkalommal egész nap együtt vannak.ezen kívül hetente egyszer megyünk zenebölcsibe,ott is ismerkedik a gyerekekkel.oda egy éves kora óta járunk.
2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. kilenc hónapos kora óta sokkal jobban örül a gyerekeknek. Sokkal közvetlenebb, barátkozósabb velük. A felnőttektől, főleg a férfiaktól mostanában fél, és tartózkodóbb lett.
2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adri baba ***** válasza:

Szia,az én lányom most 19 hónapos,én ahogy elkezdett járni vittem őt gyerekek közé játszani.

Igazából nagyon érdekes mert ha elviszem a játszóházba nem játszik mással elvan saját magában.

Ritkán megy oda máshoz.A társaságunkban több anyuka észrevétele is hogy a gyerekük egyedül játszik,lehet hogy olyan korban vannak,de nem árt vinni szoknia kell,én azért is viszem hogy erősödjön mert szeptemberben megy bölcsibe,hátha nem lesz állandóan beteg!:)

2011. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!