Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljátok le 5-6...

Mivel foglaljátok le 5-6 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
kiságyban is elvan, nézi a lelógó zenélö játékot + a körülötte lévökkel játszik, játszószönyegen, pihenöszékböl nézi mit csinálok, akár hajat mosok, akár fözök és közben beszélek hozzá, már néha azon kapom magam, hogy nincs ott és én kommentálom amit csinálok :)))
2011. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

emelgetem a magasba, picit feldobom - de tényleg csak picit:),

leteszem a hátára és puszilgatom a két oldalát, csikis és ezen nagyokat kacag - közben tépi a hajam:P

szintén háton: énekelek neki rövid mondókákat és közben a kezemmel mutogatok neki hozzá, vagy föl-le hajolgatok felé és mondogatom hogy kakukk - röhejesen hangzik, de ezen is szokott kacarászni

meg a karomban szoktam hinta-palintázni, ezt is nagyon szereti

meg a szokásos, játszószőnyeg, játszás hason vagy háton a játékaival egyedül ha nem érek rá, etetőszékbe dőntve beleteszem onnan szokott baba tévét nézni - igen, nálunk tvzik a gyerek

2011. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kezébe adom a puha labdáját, rágókáját, csörgőjét. nézegeti a "kis barátait" (lelógó plüss figurák). mikoözben l. teregetek, beszélek hozzá, ő meg válaszol.
2011. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos kisfiam van.Néha pihenőszékben van,néha a járókában hempereg,amibe be van terítve a játszószőnyeg és tele van játékokkal,néha a kanapén hasal,de legtöbbször rajtam lóg.Szokott ülni az ölemben egy kicsit amikor netezek,én is szoktam vele tv-t nézni,mert nagyon figyeli és legjobban ez ösztönzi a hason fekvésben,akkor pedig miért ne arra a kis időre.Ha főzök lerakom a földre a pihenő székben,ilyenkor játszik a lelógó állatkákkal,nézi a kutyát,aki mászkál körülötte és engem néz,hogy mit csinálok.Jól elvagyunk együtt.
2011. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!