Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljátok le 7 hónapos...

Mivel foglaljátok le 7 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Mindig mozogna. Alig tudom valamivel lefoglalni. Nagyon nehéz főzni és takarítani tőle, mert napközben keveset alszik.
2011. márc. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Amivel már az előtted fél órával ugyanezt a kérdést feltevő delikvensnek is tanácsolják..

:-))))

2011. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,de telihold lesz,szar az idő is,fáj a fejem is.Nem igaz,hogy nem tudnak egyesek utána nézni,hogy más kérdezte-e már ugyanazt,főleg meg ha ki is adja a lehetséges kérdéseket az oldal tetején.
2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A másik kérdezőt nem adta be nekem. Lehet, hogy azért, mert akkor még nem volt rá válasz, de megnézem,hogy mikor válaszoltak neki. Ha te nem akarsz válaszolni ne kattints a kérdésemre, főleg, ha nem tudjátok,hogy mi van. Idegesítenek az ilyen emberek!!!
2011. márc. 17. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom szivesen álldogál a kiságyában és onnan kiabál, beszélget, vagy zacskókkal, üres palackokkal, egyéb játékjaival játszik. mellette zene megy. (de ez max fél órát, utána muszály vele foglalkozni.)
2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!