Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljátok le fél év...

Mivel foglaljátok le fél év körüli babátokat?

Figyelt kérdés
Mostanra folyamatos foglalkozást igényel, és nehéz egész nap csak vele foglalkozni. Már a pihenőszékben sincs el.
2011. ápr. 11. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk van nem kell vele egésznap foglalkozni.

De amondó vagyok hogy adjál neki érdekes dolog játszani és hagyd ott, ha nem tetszik neki kicsit nyüglödni fog, de aztán feltalálja magát. Nem azt mondom egyedül hagyd hanem te olvass újságot, úgy hogy félszemed rajta.

Èn a játékokat kétfele osztottam. egyik héten egyik felével játszunk, majd elrakom öket majd másik héten a másik felével. így mindig van neki újdonság ami leköti.

2011. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a srácok 4 hónaposak de most eljutottam arra a pontra hogy lemerültem:(még jó hogy anyu tud segíteni.Nagyon de nagyon igénylik a közelségem pedig nem szokattam rá őket sőt ha láttam hogy eljátszanak ki is mentem a szobából,na de ők ilyenek csak nálam ugye minden duplázódik és néha úgy érzem nem bírom tovább...no de majd túl leszünk ezen is:)Szép napot
2011. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!