Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetnek hátrányai később, ha...

Lehetnek hátrányai később, ha egy laza izomzatú gyereket nem visznek gyógytornászhoz?

Figyelt kérdés
Pár hónaposan a háziorvos azt mondta laza az izomzata.Elvittem neurológushoz,ő azt mondta,nem kell vinni gyógytornára,csak sokat hasaljon.Úgy gondoltam,akkor várok egy kicsit és majd látom,hogy alakul.5 hónaposan kezdett forogni,7 hónaposan mászni,9 hónaposan felállt,10 hónaposan mászik.Ebben az esetben később nem lehetnek hátrányai ugye?
2011. jún. 28. 12:27
 1/3 A kérdező kommentje:
7 hónaposan kúszni kezdett,bocs.
2011. jún. 28. 12:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy nem kell vinni, akkor nyilván a gyermekednek nem volt annyira laza, hogy ez gondot okozzon. (Bár azt nem értem, miért neurológus nézte és miért nem ortopéd, vagy legalábbis mindkettő.)
2011. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért elvinném, biztos,ami biztos. Nagyon jó mozgásterápiák vannak.
2011. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!