Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukas vagy hanyas? Kérdésed...

Bukas vagy hanyas? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
3 es fel hetes kisfiamnal mar masodjara vettem eszre ma,hogy eves utan fel oraval orran-szajan jon ki egy kis adag tapszer,nagyon megijedtem,persze egybol felkaptam,hogy kijojjon neki(nem valtottunk mostanaban tapszert es bufiztetve is van). Mivan ha ejszaka tortenik,amikor nem latom?
2011. jan. 7. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ha kis adag akkor bukás


büfiztesd többet és aludjon a hasán vagy oldalán

2011. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van; alvás hason, vagy oldalt. Az én kislányom pl elég rapszódikusan büfizik. Remélem nem ártok neki, de én már nem is erőltetem. Ha 10 perc után sem büfizik, akkor én már leteszem őt, sokan pl éjszaka nem is büfiztetnek, de ha hasra teszed, vagy oldalra, akkor szépen kifolyik. Bár én a pelenkázó asztalon látom, hogy a kis szájából hanyatt fekve is szépen kicsorog, de én csak akkor teszem hanyatt ha én is ott vagyok. Nem is szeret úgy feküdni.
2011. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam volt, hogy az egész ebédjét kiBUKTA. Lehet a bukás is hatalmas mennyiségű. Ha hány, akkor előtte öklendezik, utána nem fogad el semmit.

Oldalára fektesd, támaszd meg valamivel. Hu, de rég volt a kisfiam ilyen manó! :)

8 hónapos kisfiú anyukája

2011. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bálint Hanni válasza:
Ha megemeled a kiságy fejrészét 20cm-el, az is sokat segíthet.
2011. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!