Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hetes baba mennyit, hányszor...

Orchidea001 kérdése:

11hetes baba mennyit, hányszor egyen? Tapszeres.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 08:24
 1/7 Nigra ***** válasza:
kb 3 óránként 120ml....de ha kevés vagy sok neki jelzi úgyis :) (az én babám így evett ilyen idősen, ő is tápszeres)
2011. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia. az enyém 15.én lesz 4hós.

kb 3óránként eszik. éjjel csak egyszer kel enni - azt is inkább hajnalban. de van h nappal is ha alszik 4órát én nem keltem el enni.


adagot ki tudod számolni: testsúlya kilogrammban X 150 ezzel megkapod a napi adagot. ha ezt az eredményt visszaosztod a napi kajálások számával akkor megkapod mennyit kell egyen egy kajálásra. az enyémnek most 175milit kellene egyen. de álltalában nem eszik meg annyit. de fejlődik szépen igy nem aggodok :)

2011. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi igen tudom, a bébi 6500gramm és 67cm.(nem dagi)

Kiszamoltam 5* 195 jön ki, ezért leharapjak a fejemet, viszont közölte hogy ne egyen 6*

Szóval nem egyszerű.én úgy látom meg igényli a 6* étkezést.

2011. jan. 9. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok

akkor adj neki hatszor

engem is mindenki okosit h mit igy meg mit ugy főleg a védőnő

na én azt mondom nekik amit hallani akarnak! és közben ugy csinálom ahogy a picinek jó! ennyi. és mindenki nyugodt lesz :)

2011. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nigra ***** válasza:
Ha 6etetést igényel akkor adj neki (6,5*150)/6-ot. Ez 162 tehát a valóságban 160. Ha 6x adsz neki 195-öt a már sok.
2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nigra ***** válasza:
Ha meg a babád azt a mennyiséget megeszi amire szüksége van, akkor a védőnőnek semmi köze hozzá, hogy hányszori etetésre eszi meg. (Persze normális kereteken belül)
2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

második vagyok. persze én sem a végtelenségig etetem a cseppem :) csak ami jo esik neki, sosem eszi meg az adagjait amugy, és szépen nő.

de igen ha 6szor eszik akor 6szorra kell neki odaadni a napi mennyiséget és ugy is kell számolni :)

2011. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!