Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járókát vegyek a...

Milyen járókát vegyek a gyereknek? Milyen tapasztalataitok vannak? Hálós, rácsos? Kicsi, nagy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 14:13
 1/8 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Nekünk egy elég nagy méretű,hálós van. Mi nem nagyon használjuk,csak a játékok tárolására:) 1X-2X beteszem játszani,de a földön sokkal jobban szeret kúszni,mászni. Ha mindenképp veszel,akkor sztem nagy méretűt vegyél. A rácsos nem tudom,hogy jó e.
2011. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan van ami négyszögletű, 3 szintben emelhető, és fa rácsos. 3 hónaposan tettük bele először, ha én kaját csináltam vagy ilyesmi. Most már féléves, eljtszik benne.


A hálóssal ezek voltak a gondjaim:

- sűrű ezért nem lát ki rendesen, épp ezéárt mondják róla hogy károsíthatja a látást. (nem feltétlenül, de igen, teheti)

- amikor már lépegetni, felállni tanul akkor nincs mibe kapaszkodnia.


A fa rácsos ellen nekem egyetlne ellenvetésem volt, hogy kemény és mi van ha beüti a buksit. De meggyőztek hogy igazából ha már kint lépeget akkor is bármikot eltottyanhat és beüthezi, a gyerekeknél az előfordul :)

Egyébként ilyen a miénk:


[link]


Ja, igen, szempont az is hogy görgős, tehát könnyen mozgatható :) Amíg nagyon pici, addig rácsvédő használata javasolt, nekünk is van.

2011. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előző hozzászólóval! nekem is farácsos van, és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2011. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fa rácsos van. Állítható a magassága, kemény a lapja, mindkét gyermekem ebben tanult meg forogni, kúszni, felállni. Könnyen kilát belőle, én jól látom őt. Nagyon biztonságos, a miéneken van egy ajtó is, amikor tudott a lányom járni, nagyon élvezte, hogy ki-be járkálhat.
2011. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem járókánk volt, hanem egy stabil aljú utazóágyat vettünk ilyen célra. Amikor már nagyobb volt, az oldala kicipzározható volt, és ott tudott ki-be mászni.

Nekünk ez is nagyon megfelelt és ha tényleg kellett, utazáskor is kis helyen elfért. Az oldala ennek is hálós és kapaszkodókat tudsz rá tenni erre is.

2011. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már 6 hós elmúlt akkor semmilyet szerintem,mert csak játéktároló meg helyfoglaló lesz belőle.Én nagyszülői nyomásra vettem meg mert a gyereknek járóka kell:)De egy hónap után árában el is adtam.. Az én kislányom szabad lélek, és nagyon gyors volt amozgásfejlődése szeret ide oda mászkálni kúszni mostmár lépegetni.Arra a kis időre amíg főzök vagy takarítok berakom a kiságyba ugyanaz.Az utazóágy amúgy jó ötlet mamához most vettünk és nagyon tetszett neki, hogy bemászhat, aztán meg ki:)
2011. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fa rácsosat vegyél sztem, mert abban később ügyesen megtanulhat felállni, kapaszkodva.
2011. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!fa rácsosat veszek!:)
2011. jan. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!