Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul másnál is, hogy...

Előfordul másnál is, hogy "eldurran az agya" a gyereknek néha?

Figyelt kérdés

1 éves múlt, és néha annyira ideges lesz, hogy ijesztő. Ilyenkor mindent eldobál, üt,vág, ordít, ha valami nem úgy van. ahogy ő azt elképzelte. Vagy ez már a dackorszak? Nyugtassatok meg, hogy ez normális!!!

Amúgy nagyon cuki, röhögnöm kell, mikor így dúl-fúl...de félek ez még korai.


2011. okt. 24. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,normális. 1 év múlva még nagyobb fejtörést okoz majd. Az én fiam 1 évesen kezdte a ,,h.lyeséget" és 2 éves korára úgy eldurvult a dolog,hogy nem tudtam vele elmenni bevásárolni se sehova,mert tajtékzott a hisztitől ha 18 db valamit nem kapott meg. Most 3 és szerencsére kinőtte.
2011. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam még nincs 1 éves, de nagyon tud hisztizni. Tiszta idegzsába, ha valami nem úgy van ahogy Ő akarja. Remélem hogy mihamarabb kinövi.
2011. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én kicsim is ilyen 16 hós és én is sokszor jókat vigyorgok a kitörésein...:dpersze ha nem látja.:D furcsa nekem az első gyereknél nem volt ilyen de a pici igazi méregzsák.:D
2011. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!