Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utál a 6 hós fiam a...

Miért utál a 6 hós fiam a babakocsiban utazni, holott előtte nem volt ilyen probléma?

Figyelt kérdés
már boltba sem tudok elmenni annélkül hogy ne üvöltene végig az úton. ha kiveszem Őt minden oké. figyelek hogy ne legyen túlöltöztetve, nem is éhes. már próbáltam egy kicsit megdönteni a kocsi támláját de tudom még egy ilyen korú babának nem lehet ülni -bár igy sem volt jó. A gyerek felém néz mikor tolom, van ablak azon is ki tudna kukucskálni. Most jön a jó idő hogy megyünk így sétálni???
2009. jan. 30. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy ilyen korú babának ülni az enyém meg csak 2 hét múlva lesz 6 hónapos, de állandóan ülne. És már szépen eljátszik ülve, ha leteszem elém. Nem lehetne, hogy ne üljöm, mert akkor ordítana. Már egyébként is lassan önnálóan fog majd ülni, és addig gyakorolnia kell valahogy. De a kérdésedre válaszolva, lehet, hogy ezzel is összefügg a dolog, az én fiam már egy hónapja hogy felhajtott fejvéggel félig ül a babakocsiba, mert fekve már ő sem marad meg benne és már lehet, hogy legközelebb már még egy fokot döntök előre neki, hogy még jobban üljön.
2009. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is üvöltött a kocsiban egyik napról a másikra... Egy hétbe tellett mire rájöttem, hogy ülni szeretne. Azóta nincs problémánk!
2009. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, ülni szeretne, és nézelődni, mert már érdekli a világ...
2009. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!