Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébi étel diétáról hallottatok...

Bébi étel diétáról hallottatok? Valaki alkalmazza?

Figyelt kérdés
Állítólag gyorsan lehet tőle fogyni, de most egyek én is bébi ételt? Elég furi lenne
2011. jan. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A bébiétel diéta egy hülyeség. Valóban cukormentesek és (ha jól tudom) tartósítószermentesek a bébiételek, ezért feltűzték rá az egészség zászlaját, de ennek a diétának a lényege is, mint oly sok másik esetében, a koplalás. Kevesebb kalóriát viszel be, a gyomrodat kis mennyiségű gyümölcspéppel, meg ezzel-azzal töltöd ki. Nyilván ugyanis az amúgy bazi drága bébiételből, a kis üvegcsékből nem fogsz tudni annyit enni, mint egy normális étkezéskor ennél.

Szerintem pedig egy felnőtt, aki bébiétellel próbál lefogyni, maga a röhej.

Ha ilyenekre képesek egyesek, akkor arra is legyenek képesek, hogy mozdítsák meg a s.ggüket és járjanak el mozogni.

2011. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
dehogyis mijen hujeseg az anyam 40eves es 16 kilot fogyot 2 het mulva ojan csini hogy csodalkozni lehet rola figyelj az en anyam eszt csinalta reggel csak egy fél tányér hus levest evet delben aktiviat es es tancolt esteig mozgata a csipoet es mikor vacsi ido volt megint meg evetket kicsi aktiviat es neha 1 fel pohar tejet lehet inni az anyam eszt csinalta neki be valt sok szerencset.
2011. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja es igyal zold teat majd meg latod mikor majd pisilsz a vizeleted kicsit zsiros lesz
2011. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves valentina mező,

édesanyád koplalt. A koplalás hatásos, mivel a szervezet nem kap elég tápanyagot, feléli a készleteit, ez maga a fogyás. Viszont megnyugtatlak, hogy anyukád 40 éves felnőtt nő létére sokkal de sokkal több tápanyagra és kalóriára lenne szüksége, mint amennyi az általad leírt étrendben van, főleg ha testmozgást is végez!

Én a helyedben nem büszkélkednék ezzel, hogy milyen okos és ügyes, mert bizony anyud épp tönkreteszi magát, mégha ennek rövidtávon nincsenek is jelei!

Sajnos nagyon sok hiánybetegsége kialakulhat, illetve ezekből később komolyabb egészségügyi probléma is!


Ne reklámozz egy ilyen egészségtelen és buta kúrát, mint a bébiétel-kúra (és semmilyen más koplalási formát se).

Anyukád sikeresnek mondhatja magát akkor, ha megússza azzal, hogy visszahízza, amit leadott, és nem lesz más baja. Persze kívánom, hogy ne legyen igazam, de bárhol utánanézhetsz a neten, hogy menyni a napi kalóriaszükséglete egy olyan korú nőnek, és ehhez képest mennyit eszik anyukád!

A kalóriaszükséglet nem viccből van, a szervezetnek az létfontosságú! Szerinted következmények nélkül meg lehet vonni a szervezettől a tápanyagot? A bébiételben, az Activiában SEMMI hasznos nincs, hiába reklámozzák. Cukros és előre feldolgozott készétel, joghurt létére alig mondható tejterméknek az Activia!


Szólnod kellene anyukádnak, hogy inkább lassabban, de biztonságosabban fogyjon napi többszöri étkezéssel, a tápanyagoknak nem a mennyiségét, hanem a minőségét kell figyelni! Teljes kiőrléső gabona, tiszta tejtermék, sovány hús, semmi finomított cukor! Ennyi. Ezzel is le tudna adni anyukád 16 kilót, csak egészséges maradna.


Fogjátok fel, hogy koplalással nem lehet lefogyni! Én mindent próbáltam, tönkre is mentem a koplalós időszakomba, maradt vissza egészségügyi problémám abból az időből, pedig csak 25 vagyok.

Csak az egészséges életmód segít, aminek az alapja, hogy megadsz a testednek mindent, amire szüksége van! A felnőtt szervezetnek pedig nem bébiételre és Activiára van szüksége, aki ezt állítja, az elvakult!


Kapjatok az eszetekhez és vigyázzatok magatokra, ne kelljen szíverősítőket szednetek 25 évesen, mint nekem, egy rossz fogyókúrás elmélet miatt!


25/N

2011. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ne haragudj de mi vagy te orvos vagy mi a fene? :D minek irsz ennyit úgy sem fogja senki el olvasni
2013. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!