Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom a lábánál fogva...

A párom a lábánál fogva lógatta a 6 hónapos kislányunkat? Lehet ettől baja a picinek?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, mert kint voltam a konyhában, mikor bementem, látom lóg a gyerek!!!!! Leüvöltöttem az apja fejét, hogy hogy lehet ennyi esze és teljesen ledöbbentem... Mit csináljak? Nem térek magamhoz, hogy egy felnőtt férfi ennyire felelőtlen legyen.
2011. jan. 10. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
semmi baja nem lesz tőle,de azért ne legyen rendszer belőle
2011. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A babék nagyon szeretnek fejjel lefele lenni, gondolj csak arra, hogy a méhedben is sokáig fejjel lefele volt. Túl sokáig azért ne lógassátok így, de egy játék erejéig nyugodtan lehet.
2011. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Szia, baja nem lesz, de azért jót se tesz neki, pl.még felnőtt embernek se esne jól, egy ilyen picinek meg végképp!

Egyébként az okosok azt mondják még dobálni se nagyon szabad, gondolom akkor lógatni se..

2011. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, nem felakasztotta a fogasra, csak játszott vele, nem? :) szerintem nem lesz baja, az én gyerekem is imádta, ha dobáltuk, gyűrtük őt. persze gyengéden és odafigyelve
2011. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem imádta:) Néha nem fog ártani a babának, csak ne hirtelen mozdulatokkal, hanem óvatosabban.
2011. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hirtelen csinálta, akkor semmi baj!

Jártam babás jógára és ott volt ilyen gyakorlat, ráadásul a hátunkon kellett megfordítani a babát, akkor para volt először! :)

2011. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mi fejleszto tornara jarunk es ott a gyakorlatsorban is benne van a fejjel lefele logatva himbalas.

Kozben a jara az ora jar mondokat szoktuk mondani a babaknak.

Meg nem fordult olyan elo, hogy valamelyik baba ne elvezte volna.

Nyilvan ovatosan kell felemelni es letenni es ovatosan ringatni, de nagyon tetszik a lanyomnak is :)

2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 14:07-es vagyok.


Megenyhültél picit a férjeddel kapcsolatban;) ?

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két gyerekem imádta és röhögve követelte, hogy az apja fejjel lefelé lábánál fogva lóbálja. lehet, hogy nálatok nem volt ez divat, téged apukád nem lóbált, de nagyon rosszul reagáltad le. SEmmi rosszat nem tett a férjed, a gyereknek meg főleg nem lesz baja. anyaméhben is főleg fejjel lefelé volt.
2011. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy akkor semmi komoly nem történt :)
2011. jan. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!