Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tennétek fel képeket a babaszo...

Porcukormókus kérdése:

Tennétek fel képeket a babaszobátokról? Júniusra várjuk a kislányunkat, de még nincs ötletünk, milyen legyen a kis kuckója.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Még a fotel fölé a falra került egy szép kép, aztán mikor megszületett a fiam a fotelt ágyra kellett cserélni, ez kényelmesebbnek bizonyult.

2011. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem linkelek de leírom.

Új de retró mintájú tapéta (nem gyerekmintás). Dombornyomott fajta. Imádja, csomót simogatja.

Bútorok, egy szekrény, pelenkázó (a legnagyobb méretű), kiságy, járóka. Szép függöny (az nem virágos, levél mintás, de többféle színű), macis csillár (4 ágú, hogy szépen bevilágítsa a szobát, hagyományos izzóval, mivel az egészségesebb). A szekrényt leszámítva minden szép fa.

Mosható pamut, gyapjú szőnyegek. Pont beférnek a mosógépbe.

Szerintem ennél több nem kell max egy kényelmes szék szoptatni (de ezt már csak akkor, ha kiderül hogy tényleg szükség van rá, mert lehet fekve fogsz szoptatni).

Én rosszul vagyok a Micimackóktól és a rikító színű szobáktól.

2011. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írj privit,ha érdekel az én babám szobája,és úgy küldök képeket.ide nem szeretném feltenni
2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!