Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért ébred a babám 4.30-kor,...

Azért ébred a babám 4.30-kor, mert korán teszem le este, és kialudta magát?

Figyelt kérdés

7 hónapos lesz, 20 órakor teszem le, ha jó az éjszaka, pontban 4.30-kor kukorékol szopiért. Aztán 7-ig visszaalszik.


Másnak is csinálja ezt a babája?


2011. jan. 10. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is 7 hónapos, 8-kor fektetem le, és ő is 4 és 5 közt ébred. Szopik, aztán alszik még, kb. fél 8-ig. Pár hete van ez így, előtte végigaludta az éjszakákat. Először visszalépésként éltem mg, de mára már beletörődtem, nem zavar egyáltalán, sőt, nagyon meghittek ezek a percek. Tuti éhes, mert iszonyú sokat és hosszan szopik hajnalban. Szerintem, ha már nem szopnak, ez meg fog oldódni magától. Néha előfordul, hogy 2 körül is ébred, ezt meg a mozgásfejlődéssel hozom összefüggésbe: álmában sajnos sokszor elmászik, megfordul, beakad... Ilyenkor is muszáj megszoptatnom, kül. sír.
2011. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves Utolsó!

Éppen így és ezt csinálja a babám. Csak mostanában egyre gyakoribb a 2-kor kelés is... És akkor is cici, aztán négykor, aztán 7-kor. És ennyi tejem nincs..és azt hiszem, most esne jól egy igazán nagy alvás.


De köszönöm MINDENKINEK az együttérző szavakat, így könnyebb, nem egyedül járni abban a bizonyos cipőben....

2011. jan. 11. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!