Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért ébred a babám 4.30-kor,...

Azért ébred a babám 4.30-kor, mert korán teszem le este, és kialudta magát?

Figyelt kérdés

7 hónapos lesz, 20 órakor teszem le, ha jó az éjszaka, pontban 4.30-kor kukorékol szopiért. Aztán 7-ig visszaalszik.


Másnak is csinálja ezt a babája?


2011. jan. 10. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azert kel fel, mert ehes.
2011. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez töknormális dolog, ha az etetés után visszaalszik, akkor tuti hogy éhes. Próbáld meg napközben gyakrabban etetni, hátha akkor nem kel fel.
2011. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg szopik sajnos fel is fog ébredni, mert éhes. Kislányom 7 hónaposan magától elhagyta a szopikat és akkor átaludta az éjszakát is.
2011. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Adjál neki mást is az anyatejen kívül, ha van elég tejed nem kell túl gyors léptekben. Napközben egy kis gyümölcs gabonával, tejpép, vagy rizspép uzsonnára, vagy vacsorára.

4 hónaposan kezdtük mi a hozzátáplálást. Azóta meglepően hosszúakat alszik. Örültem már ha 7-8 órát aludt, most 6 hónapos a kisfiam és letesszük este 8-kor és reggel 7, fél 8 felé ébred. Egyik nap viszont reggel 6-kor ébredt. Aznap este adtam neki egy fél adag krumplifőzeléket kb 90 gr. 240 ml tápszert és vissza is álltunk a 7 órai kelésre.

2011. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szoptatsd meg és vissza fog aludni. Az anyatej könyebben emésztődik, nem kell ezért este megtömni mással.

Enyém akkora korában még simán kelt 2x, ciczett és aludt vissza.

2011. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mar hozzataplalunk, ami eleg rosszul megy.pocsek anya vagyok. ....altalaban ejszaka nem is egyszer kel....nem ketszer. Pedig eszik mar mast is. Elegge kivagyok.,,meg nehany honaoposan olyan szepeket aludt, es en is pihentem, mar alig van tejem a faradtsagtol. Este meg jar az agyam, nem tudok ejfel elott aludni. Aztan kelhetek is....felre ne ertsetek, a gyerekemert mindent megtennek, nem is aludnek, ha az kene..csak mindenki azt mondja nekem, hogy bezzeg az o gyereke igy meg ugy alszik mar reggelig...csinald igy meg ugy...elolvastam legalabb ot kulonbozo konyvet... Megsem megy. Mit csinaljak????
2011. jan. 10. 23:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni. Igaz az én babám tápszeres, de ő is kel éjjel. Teát kap, majd reggel reggelit. Kipróbáltam mindent. Kétszer kapott főzeléket, gyümölcsöt és semmi változás nem volt. Este 7-kor vacsi van, fél 9 tápszer, aztán alvás. Majd először 3-kor ébred... Iszik, visszaalszik. De ez akkor is így van, ha mondjuk éjfélkor kapja meg a tápit félálomba...
2011. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:58-as

Az én lányom már 22 hós és még mindig van, hogy ébred, pedig eszik, iszik rendesen+ cicizik is.

Teljesen mindegy mennyit evett, hányszor kapott szilárdta, hol voltunk, milyen idő van....

Ez van , a babák nem gépek, van jó alvó és rossz alvó felnőtt is.

2011. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mar miert lennel rossz anya? En is keson fekszek le, de ez meg nem ok arra, hogy rossz legyek. A tejcsi azert apad, mert mar kap mast is. Probalj fejni (bar tudom, hogy az is ido).

Es hogy megnyugodj, masok gyerekei is felkelnek ejszaka enni, sot van olyan gyerek, aki egesz ejszaka ordit, na az a szulo tenyleg elront valamit.

2011. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia, NEM VAGY ROSSZ ANYA , nekem 8 hós a fiam, de még mindig kel hajnal 4 kor cicizni, de vissza is alszik.

De egy kivétel, ma felkelt 2 kor, majd már 6 kor kérte a reggeli, azóta fent van, na ilyen nem fordult még elő, ezáltal borul a megszokott napirendünk is!

Ez van. Én fürdés előtt adok neki egy kis tejpépet, mjd fürdés és cici, alvás.Tejem már kevés lenne.

2011. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!