Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lehet, hogy ha más...

Igaz lehet, hogy ha más helyre teszem a kiságyat, mint ahol jelenleg van, jobban aludhat a babám?

Figyelt kérdés

9 hónapos , de a mai napig nagyon rossz alvó. Olvastam olyat, hogy ha egy gyűrűt az ágy felé tartok és kileng, vízkereszt van ott. Na én ezt kipróbáltam, de a szoba minden területén kileng. Akkor így akárhova teszem az ágyát mindenhol rosszul alszik majd?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 3. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk a matrac cseréje segített.túl kemény a kókuszmatrac. a sima habszivacson sokkal jobban alszik...
2011. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szinte havonta forgatom a kiságyát és igen igaz hogy sokkal jobbat alszik ha új helyen vagy más felé van fordítva mint ahogy megszokta! 11hós kislány anyukája
2011. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!