Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett hasról-hátra...

Mikor kezdett hasról-hátra fordulni a babád? ÉS utána hogy sikerült tovább fejlődni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Először volt a hátról (oldalra)hasra és onnana hasról hátra, mind a két gyereknél


1.

3hó: oldalra

4hó: hasra

5hó: vissza hátra,onnantól forgott


2.

3hó: hasra

4hó: vissza hátra, onantól szintén forgott

2011. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11 hetesen fordult hasról hátra, majd 16 hetesen hátról-hasra, ezután gurult. 5 hónapos korában kúszott, 6 hónapos korától hintázott négykézláb állásban, de maradt továbbra is a kúszás, 8 hónaposan indult el mászásban ezzel egy időben felállt, 2 hét múlva kapaszkodva lépegetett, 9 hónaposan ült fel, 11 hónapos elmúlt, amikor elindult önállóan, most 15 hónapos a fiam és egy hónapja szalad.
2011. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

első

további fejlődések


1.

7,5 hónaposan ült és mászott, 8 hónaposan állt fel és 11 hónaposan indult el


2.

szinte napra 6 hónaposan felült, 6 hós 1 hetsen felállt, szintén 7,5 hónaposan mászott és 11 hónaposan állt fel

2011. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mármint indult el 11 hónaposan

előző

2011. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 hetes volt babám, mikor megfordult hasról hátra "először" (Már megfordult előtte egyszer véletlen úgy két héttel előtte), aztán egészen tegnapig nem fordult meg, csak 2x. Ma többször is megfordult, sőt, ma hátról hasra is megfordult 2x, tegnap 1x. Ma kerek 24 hetes. Már kezdtem azt hinni, hogy elfelejtett megfordulni, de rájöttem, hogy igazán nem is lett volna esélye, mert eddig nem igazán volt el hason, így 5 perc után mindig sírt és én felkaptam. De pár napja hason is elvolt.
2011. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Oldalra pontosan nem tudom,mert mindig össze volt gömbölyödve és ha hanyat fektettem oldalra dőlt.

2,5hónaposan fordult hasra,3,5hónaposan hátra, 6hónaposan megült,és most 7hónaposan fel tud ülni.

2011. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kereken 6 hónaposan fordult hasról-hátra, és vissza is. 8 hónaposan ült fel magától, 9 hónaposan állt fel kapaszkodva, rá két hétre lépegetett a bútorok mellett. Most 1 éves múlt 5-én, és már lépett önállóan 3-4 lépést, de napról-napra bátrabb, és többet lép.
2011. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4-5 hónapos kora között tanult meg forgolódni. Először hasról hátra (hason baba volt mindig), majd hátról hasra. 5 hónaposan kezdett el kúszni, rá egy hétre már kutyázott, de elég sokáig a kúszást a mászással ötvözve közlekedett a lakásban. 8 hónaposan kezdett el szabályosan mászni, de közben 7 hónaposan elkezdett felállni, és felülni is. 7,5 hónapos korára már a bútorokba kapaszkodva közlekedett. 10-11 hónapos kora között kezdte el gyakorolni a kapaszkodás nélküli felállást. Első szülinapja előtt pár nappal tette meg az első bizonytalan lépéseit. Most már szalad (15 hónapos múlt).
2011. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-5 honap kozott mar forgolodott mindenfele. Ugy ertem hasrol hatra s vissza, meg a sajlyat tengelye korul, aztan kezdett probalkozni a maszassal, de az csak 6-7 honap kozott lett "tokeletes", majd nnyolc honapos koraban terdelt, majd allt fel. Most 9 honapos es erosen igyekszik, hogy lepegetni is megtanuljon. :)))
2011. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6hetes: oldalra

7 hetes: hasról hátra

12 hetes: hátról hasra

most 21 hetes: forogva közlekedik, kúszik hátra fele (nem úgy akarja, de csak hátra sikerül) és a napokban elkezdett egyre többet négykézlábra állni (persze csak másodpercekre)

2011. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!