Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova menjek el dolgozni?...

Hova menjek el dolgozni? Nemsokára lejár a gyedem és a gyes már annyi kevés hogy nem jönnénk ki a pénzből! A gyereket nemtudom sehova tenni a férjem állandóan dolgozik!

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg hogy kijöjjetek ebből a kevés gyesből? Valami itthon munka is érdekelne de akár elmennék 4-6 órába de sehova nem vesznek fel! Tanácstalan vagyok!!
2011. jan. 11. 18:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok.

Lejelentkeztem a munkanélküli központban, ott segítenek keresni.

Plusz fel lehet tölteni az önéletrajzodat az oldalukra.

3 hónap együttműködés után pedig kapsz az önkormányzattól

segélyt.Aktív korúak ellátása a neve, 28500,- FT.

Több mint a semmi.

Kell kérni hozzá egy nyomtatványt, és kitölteni.Továbbá:

A gyes megszűnéséről határozat,

egy szelvény a családi pótlékról(vagy számlakivonat, amin rajta van a jóváírás,

a munkanélküliből igazolás,

bizonyítványok.

Plusz a férjed(élettárs, közös háztartásban élő)munkáltatói igazolás, vagy ha ő is munkanélküli, akkor igazolás.

Azt hiszem mindent leírtam.

Látogasd meg a kerületed önkormányzatának oldalát, biztos, hogy ott is minden le van írva.

Én még a családsegítőben is voltam, ott is nagyon segítőkészek, és mindent megtesznek.

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!

2011. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, azt írod kell hozzá a "gyes megszűnéséről határozat", de ha a gyest megszünteted akkor kb ugyan ott vagy ,azzal a bizonyos segéllyel, sztem a kérdező arra gondolt , hogy gyes mellett mit és hogyan tudna találni!?
2011. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!