Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes olyan...

Szerintetek érdemes olyan babakocsit venni, amire rá lehet tenni a bébihordozót?

Figyelt kérdés
Írjátok a saját tapasztalataitokat, hogy ki tudja, tudta kihasználni, és ki az akinek nem volt ilyenre szüksége. Babavárós vagyok, és ez a legnagyobb gondom.
2009. szept. 6. 11:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
szia! nekem ilyen van és szerettem meg ki is használom.például mi kimegyünk busszal nagyiékhoz(babakocsi+babahordó) hazafele meg nagyapa bevisz minket kocsival.mivel még kicsi nincs rendes autós ülésünk csak a hordozónk.
2009. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekünk ilyen babakocsink van amire rálehet tenni a hordozót. De mi így nem használjuk, mert szerintem olyan kényelmetlen a kicsinek. Ezért is vettünk mózest. Viszont amikor megyünk vhová kocsival akkor hordozóban van. Mi így használjuk.
2009. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, mert lenne külön babahordozónk, amit ugye kocsiban is lehet használni. Érvényes mert az a 03as számos. Csak ugye nem kompatibilis a babakocsival, amit kinéztem. De lehet a kocsit hordozóval is rendelni.
2009. szept. 6. 11:35
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Ha hordozót szeretnéd használni majd a kocsin akkor olyat vegyél ami már hordozóval együtt van. Amúgy nekünk ilyen kocsink van:

[link]

2009. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nekunk 3 reszes a babakocsink.Mozes+autos ules+sport.A mozest kb. 2 honapos koraig hasznaltam.Jokat aludt benne.Azota az autos biztonsagi ulest csatolom fel mert szeret mar nezelodni.abban is jokat alszik es tud nezelodni.De ha autokazunk akkor is jo mert lecsatolom be a kocsiba es kesz.A sport resze meg nem kell mert meg csak 3.5 honapos.Az majd ha megtanul ulni!

Szoval nekunk bejott11 dolgot valtoztatnek.mozes kosarat olyat keresnek amibol oldalt kilat valalhogy.Szegeny mindig emelte a fejet nezeodott volna de sose latott semmit.Ha a hatara tettem csak az eget latta es haton nem tudott aludni!

Jo babavarast neked!

2009. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo vagyok!mi innen rendeltuk a kocsit.A babaulest kulon kellett hozza megrendelni de ugyanez a marka.Baby point v3 es igy azt is ratudom csatolni a vazra.Ha kell az utcan tolom benne ha kell a kocsiba teszem.Nekunk bejott.Elol allithato a kerek,a"kormany" magassaga,rugos,fujhato a kereke.Mindegyikhez van labzsak.En kulon rendeltem eso vedot es taskat hozza. [link]
2009. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszi a babakocsi tippeket, de azt már eldöntöttem, hogy melyik lesz, csak lehet hordozóval, vagy anélkül is kérni.


De TI konkrétan mikor, milyen esetekben élveztétek az előnyét a kocsira rakható hordozónak???

2009. szept. 6. 15:47
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk is hordozós volt. Én szerettem. Mikor mentünk valahova kocsival. Nem kellett felébreszteni és kivenni. Hanem csak megfogtam a hordozót, ráraktam a babakocsira és mentünk tovább. Fiam meg semmit se vett észre az egészből. :)
2009. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A 11.58-as vagyok.Nekem szeret nezelodni es a mozesbol nem tudott a hordozobol viszont szepen lat engem a boltokat.Nagyon evezi!Es ahogy elottem is irta ha kiveszed a kocsibol csak racsatolod a vazra es mehetsz tovabb.Vagy pl. nekunk nem tudom behozni az egesz kocsit igy ugy szoktam hogy ot lecsatolom behozom a lakasba aztan kimegyek a vazert.Aztan o meg jot szunyizik amig kipakolok es ilyesmi!Es ha van kocsitok igy is ugy is kell bele ules.Akkor is jo ha utaztok,boltba mentek valamerre.Csak bedobod a vazat es nem kell a kezedbe cipeni a hordozot.En vittem ugy dokihoz es majd leszakadt a kezem mivel nem maradt mar el igy mivel nem volt vaz himbaltam de a kezem alig ereztem utana.Ha bedobom a vazat sokkal konnyebb let volna!En orulok hogy 3 reszeset vettem!Sokan nem szeretik de nekunk bejott!!
2009. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Várnék még tapasztalatokat. Köszi :)
2009. szept. 9. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!