Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babám nagyon hasfájos....

1 hós babám nagyon hasfájos. Igaz nagyon mohón eszik, de utána büfizünk, mégis fent van fél,1 óra múlva, és csak nyög, nyöszörög. Húzza a lábát, feszítí magát. Aztán heves sírásba kezd. Mit tegyek vele? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Most a grippe Water cseppet adom neki 2 napja, de ugy látom nem használ neki,adtam az espumisant,és az infaclt is.Kamilla teat simán kiköpi.Ötletetek?vigyem orvoshoz?Van valami melegítőpárna az használ?
2009. jan. 31. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg tornáztatni.Hanyatt fekszik és a térdeit nyomogasd fel a pocakjához. A kamillateát keverd édeskömény teával, talán édesebb és jobb íze lesz. Én annak idején az infacolt úgy adtam, hogy dupla adag szoptatás előtt és dupla utána. Ez vált csak be, de csak orvosi utasításra csináltam. A melegítőpárna szerintem nem fog segíteni.

Fektesd az alkarodra és kicsit járkálj vele úgy. Talán az is használ. Remélem tudtam segíteni.

2009. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is hasfájós volt. Ezeknek a szereknek kell pár nap, mire hatnak. Azt hiszem az espumisan a lányomnál 3-4 nap múlva kezdett el hatni, minden evés elött 10 cseppet kapott. A Mecsek Baby tea jó a hasfájásra, kamilla és édeskömény keveréke, azt szerette a babám és a sima édeskömény teát is, de a kamillát magában nem. A cseresznyemagos párna, illetve a zselés melegítőpárna néha használt, de mivel hason alszik , nem nagyon tudtuk kihasználni.

Sok sikert és kitartás, nemsokára kinövi!

2009. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nincsen súlyprobléma, mármint, szépen fejlődik akkor sajnos Te is olyan anyuka vagy mint én voltam és sokan még, hogy szegény babád nagyon hasfájós. Ha ez megnyugtat, akkor sajnos nem tudsz nagyon mit ccsinálni, csak néhány jó gyakorlatot és igen add a Gripe-ot (3/4 kupakkal kell ám, el van írva a tájékoztató) vagy az espumisant. Ki fogja nőni hidd el, nekem is ezt mondták, csak nálunk kitolódott 5 hónapos koráig, akkor képzeld valóban mintha elvágták volna egyik napról a másikra megszűnt, addig viszont megittunk vagy 4 üveg Grip-ot :-)

remélem megnyugodtál, az idő segíteni fog.

2009. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Papaverines cseppet, ezt orvos irja ki. Vagy Aloe Vera Activatort.
2009. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!