Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerkőcötöknek...

Másfél éves gyerkőcötöknek tízóraira/uzsonnára mit adtok?

Figyelt kérdés
Reggelire és vacsorára szendvicset, kiflit szokott kapni, ebédre főtt ételt. Ezért nem péksüteményt vagy kenyeret szeretnék adni neki tízóraira és uzsonnára. Eddig Kinder tejszeletet, banánt kapott. Ti még mit adtok nekik?
2011. jan. 12. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A kinder tejszelet NEM babának való, az csak édesség, amire semmi szüksége.

Uzsonnára, meg tizóraira adj gyümölcsöt, az legalább egészséges - de a gyümölcs alatt föként NEM banán értendö, mert az az egyik legértéktelenebb gyümölcs.

2011. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tízóraizaik, későn reggelizik és ha én regglizek 10 körül abból si eszik

uzsira gyümölcsötí(alma, banán, mandarin, narancs, körte) kap, vagy házilag készített túrókrémet.

De simán megeszi az üveges gyümölcsös bébikajákat is.

Tejszeletet max heti 1x.

22 hós

2011. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bár nem az érdekelne, hogy mit NEM javasoltok, hanem hogy mit igen. A banán pedig egészséges, mivel nem minden nap eszi, még jót is tesz.

Esetleg van valamilyen jó, házilag elkészíthető gyümölcsös étel, ami bevált?

Igen, az üveges bébiétel még nálunk is favorit, de csak akkor adom, ha már mást tuti nem fogad el- szeretném, ha lassan leszokna róla, és azokat enné, amit mi is.

2011. jan. 13. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó

Szerintem is egészséges banán tápláló, emellet magnéziumforrás

Én adok nekl.

2011. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!