Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arrol hogy hat...

Mit gondoltok arrol hogy hat honapos lányom egyedül ül a bilin? Nagy baj? Persze nem pisil bele csak tetszik neki imád rajta üldögelni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha különben is ül már stabilan,akkor nem baj. De azért én nem ültetném még bilire. Kibirod,hogy még egy évig mosod a pelusait. Nem érett még a szobatisztaságra.
2011. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
nincs értelme
2011. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neki hadd üldögéljen,de sokra nem mész vele.
2011. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A lányom is ült már ennyi idősen. Ahová leültettem ott maradt, mert menni még nem tudott :)
2011. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz aranyere? Ez most csak úgy eszembe jutott...
2011. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De miért, le is veszed a pelusát és úgy ül rajta? Mert az én lányaim is ráültek a bilire (ott volt a szobában, már egy évvel előtte kaptunk, mielőtt le akartuk szoktatni őket), de ruhában és nagyon tetszett nekik.
2011. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Engem 5 hós koromtól ültetett az anyum a bilire.Hamar szobatiszta lettem,már 1 évesen rég nem pelenkázott,az biztos.Semmi bajom nem lett,nem fejlődtem rosszul.Nincs diszlexiám,és társai.Ha tetszik neki,stabilan ül,és tudod mikor van pisi-kaki,próbáld meg.Hátha sikerül.Sose lehet tudni.Baja nem lesz tőle semmi.
2011. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tenném,van egy barátnőm aki ugyanezt megengedte és az lett a vége,hogy két és fél évesen nem lehetett ráültetni se a bilire se a WC-re.Szó szerint síró rohamot kapott ha meglátta!!!A wc (bili) nem játék,azon csak akkor ülünk ha valamit csinálunk is!Persze semmi sem baj, ha neked ez belefér megengeded,lehet hogy nálatok épp ezért lesz idő előtt szobatiszta!!!Ami két éves kor előtt elég ritkán jön el!!! Az én kislányom két éves de csak akkor használjuk ha kell és nem ülünk rajta órákat!!!
2011. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tetszik neki, mert így többet lát a világból, mint fekve. Én azért nem tenném a bilire, mert könnyen ledőlhet onnan és akkor nagyobbat eshet. Ültesd inkább az ágyon vagy játszószőnyegen, annak is simán fog örülni és ha eldől akkor nem üti meg magát annyira.

Az én lányom is stabilan ült már 6 hónaposan, de még 8 hónaposan is volt hogy hirtelen eldőlt. Szóval csak ezért.

2011. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne baj? Örülj neki. Én is a korán bilizésnek vagyok híve, mindkét lányom biliztettem , mikor már ülni tudott.
2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!