Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok babátokat apukával...

Szoktátok babátokat apukával hagyni?

Figyelt kérdés
Apuka szivesen válalja illetve hogyan boldogulnak.
2011. jan. 13. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szoktam. Jól elvannak. Egész újszülött korától volt vele. De nem olyan lelkiismeretes mint én.(evés, ivás, öltözködés)
2011. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam, de nem hosszú időre (max 2 óra) és ritkán (csak hétvégén, pl elmegyek közértbe/piacra).

Két gyerkőc: 2 éves, 2 hónapos. Valamikor mindkettőt itthon hagyom neki, van hogy csak az egyiket. Neki mindegy, szeret velük lenni.

A kicsi miatt úgy megyek el itthonról, hogy pont szoptatás után, hogy ne apukájának éhezzen meg.

2011. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam igen,például amikor vasalnom kell akkor majd nem mindig addig apával van,eljátszadoznak nagyon szépen!De nem mindig,mert amikor hullafáradtan jön haza aférjem akkor,nincs neki türelme még játszadozni is,de meg is értem!
2011. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szoktam. Végül is Ő is a szülője, felnőtt, gondos ember. Mi két naposan jöttünk ki a kórházból, másnap már kettesben voltak egy kis időt, amíg bevásároltam.

Amúgy két dolog miatt szoktam otthon hagyni a babát.

Ha a másik 3 gyerekkel van olyan programom, ami befér két szoptatás közé, vagy ha ki szeretném szellőztetni a fejem.

2011. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már egész pici korától egyedül hagytam vele, ha dolgom volt, vagy csak elzavart a férjem egy kicsit, hogy kimozdulhassak. Ugyanolyan lelkiismeretesen ellátja, mint én:)

Sőt édesanyámra is szoktuk hagyni, ő mindent úgy próbál csinálni, ahogy mondom neki:)

Nem árt a babának sem, ha a nap 24 órájában csak az édesanyjával van.

Idegenre (bébiszitterre) mondjuk nem hagynám, de akiben megbízol, arra miért ne?

2011. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. hetenten egyszer eljárok táncórára, aznap este ő van vele, ő fürdeti, eteti, fekteti le. De napközben és főleg hétvégén is sokat van vele, így megtehetem, hogy egy-két órára elvonulok aludni.


Újszülött kora óta tanulja, hogy mit hogyan. Eleinte bénázott, aztán szépen belejött. Főleg akkor szokott nála minőségi ugrás lenni a baba ellátásában, amikor egy-két hétre hazajön szabadságra, és hosszabb ideig van egész nap velünk, nem csak egy hétvégén.

2011. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám (ha ezt a párom hallaná, kijavítana, hogy a MI BABÁNK) 3 hónapos lesz, és nagyon szeret apával lenni, de szerintem Apa még jobban örül, ha egyedül hagyom őket, mint a Norina. Sokszor mondogatja, hogy menjek nyugodtan ide-oda, múlt héten fodrásznál voltam, karácsonykor délutáni vásárlókörutakon, most megyek majd kismamabérletet intézni-természetesen délután... Szinte kiköveteli, hogy néha kettesben lehessenek:)) Hál'Istennek 6-14:00-ig dolgozik, úgyhogy délutánonként sokszor ráér, és nagyon jól elvannak. Vagy délelőtt-ha van- hagyok itthon tejet Neki, vagy a fagyasztóból olvaszt Apa, és azt adja oda. Neki ez kihívás, és utána büszkén mondja, hogy milyen jól elvoltak, miket játszottak. Én nagyon örülök neki, és persze jó, hogy néha elmehetek boltba, meg ahová éppen akarok. Persze max.1-2 órára, és amikor hazaérek, alig várom, hogy megölelgethessem a pici lányomat:)
2011. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13:02-es vagyok: jav.: nem árt, ha nem csak az édesanyjával van
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kezdettől fogva,teljesen nyugodt vagyok,ha vele hagyom itthon,mert tudom hogy bármit megold,és nem esik kétségbe.
2011. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam,amíg elmegyek vásárolni,postára stb.
2011. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!