Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Smoothie...

Használ valaki Smoothie Maker-t bébiétel készítéséhez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de mi a baba kajáját botmixerrel turmixoltuk össze. Smoothie-val is lehet, vagy mire vagy kíváncsi?
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van botmixerem is, de olyan pici adagot nehéz vele pürésíteni. Mivel az a Smoothie Maker olyan átfordíthatós és nem a kések közül kellene az ételt kibogyókáznom, gondoltam talán azzal is tudnék pürésíteni. Két napom van kitalálni, hogy megvegyem-e igen jó áron, ezért érdeklődök, hogy érdemes-e?
2011. aug. 29. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Smoothie Maker-t a babakajától függetlenül nagyon érdemes megvenni, mi nagyon szeretjük, mert szuperkönnyű tisztítani: mosogatószeres víz a pohárkába, rögzíted, megfordítod, és elmossa saját magát a Smoothie Maker.

Viszont az nem biztos, hogy a pici adag babakajához beválik, mert itt is a kések közül kell majd kipiszkálnod, illetve annyi, hogy ugye ha kész a kaja, megfordítod a Smoothie Maker-t, és lecsöpög a késeken lévő dolog.

Mi úgy csináltuk a babakajás főzést, hogy egyszerre egy nagyobb adagot csináltuk és Aventes pohárkákban lefagyasztottuk az adagokat, minden nap elővettem egyet. Megette/megeszi a baba (1 éves), nem volt sosem gondunk. Viszont ha jó áron tudod megvenni a Smoothie Maker-t, akkor szerintem vedd meg, nagyon jó!

2011. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül megvetted? Bevált?
2011. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem igen! Nagyon jóóóó!
2011. nov. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!