Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehetek újra a "régi"?

Mikor lehetek újra a "régi"?

Figyelt kérdés
Császároztak, szoptatom a babám és nagyon meghíztam a bőröm csíkos lett, és nagyon zavar már a hasam is. Nagyon rosszul érzem magam, borzasztóan nézek ki.
2011. jan. 13. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd el megértelek hogy szeretnél újra vékony és csinos lenni, de most az a legfontosabb hogy szoptasd a babád és ezért rendesen egyél hogy legyen tejed. Én csak 2 hónapig tudtam szoptatni, de bármit megadtam volna azért hogy megmaradjon a tejem. :(
2011. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam. Nem nézek ki úgy mint régen és nem is fogok talán soha. a 14 hónapnyi kevés alvás, a striák, a megnyúlt bőr, a nincs időm magamra mind-mind meglátszik és meg is fog. De tudod ennyi idő alatt beletörödtem. Most már az a lényeg, hogy jól érezzem magam a csíkokkal és a karikás szemekkel is, mert ettől a kisfiam is jól érzi magát. Persze fogyózom és azért nem igénytelenedem el, de rájöttem, hogy a kesergés szörnyű. Jobb megbékélni magammal és akkor hamarabb sikerül jól kinéznem...
2011. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, minden amit leírtál rám is igaz. Kezdj el ésszerűen enni, ne fogyózz, de ne egyél édességet, lisztes dolgokat, tésztát. De akkor sem indul be azonnal a fogyás, én már hónapok óta nem ettem ilyesmit egyáltalán, (és cukorbeteg étrendet tartok)mire nagy nehezen megindultak a kilók, eddig 6 kilót fogytam és még legalább nyolcat kéne.

Esténként tornázz, ha csak kicsit megy, az is jó. És napközben sétálj nagyokat. Azt mondják, hogy fél év, mire elindulnak a kilók lefelé. Próbálj sokat pihenni, az is kell a fogyásnak. A csíkok meg örökre emlékeztetnek a kisbabádra, fogd fel harci sérülésnek!

2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is császároztak a végén jövőhéten lesz 5 hónapos a csajszim. Van rajtam még 8kg a csípőm és a cicim csíkos és a hasam még mindig lóg borzasztó nehezen áll vissza ha vissza áll egyáltalán valamennyire:( Néha én is rosszul érzem magam de úgy vagyok vele lassan csak alakulok ha minden igaz. Az én picurim még szopizik de eszeget már ezt azt és persze tápszert is kap. Ő kárpótol mindenért:) a párom szerint csinos vagyok így is:) hát ő tudja:)
2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Apró dolgokkal tegyél a közérzetedért,kellemes fürdő,testápoló,kis torna..sajnos a kilók megindulására várni kell.Én is próbálom pár hete keményen fogni magam,de a szoptatás miatt nem indulnak el lefelé a kilók,tejem van,de nem fogyok az Istennek se.5 hós a babóm.
2011. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam :) annyi vagyok most mint szülés előtt :) igaz nem úgy, azért megváltozott az alakom de szerintem soha nem leszek olyan már... :(

mikor játszunk, tornázgatok. pl. míg formabedobózunk megcsinálok 20 felülést, aztán mikor golyópályázunk 50 guggolást meg ilyenek, ettől jobban érzem magam :)


ha nagyon zavar ahogy kinézel próbálj meg Te is mozogni vagy picurral vagy mikor alszik. kis fél órás könnyű tornától nem fog elapadni a tejed és nagyon hamar látni fogod az eredményt és jobban fogod érezni magad :)

aztán persze menjetek, sétáljatok nagyokat babáddal, a friss levegő is jót tesz, arról nem is beszélve ha kicsit tempósabban tolod a kocsit, alakformáló :D

2011. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van csak annyira nehéz, teljesen kivagyok és csak nézem a régi fényképeket és elbőgöm magam. Már sokszor enni sincs kedvem, mert csak a kilókat látom benne.
2011. jan. 14. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont ez a helyzet velem is. Már 11 hónapos a babám, több, mint 3 hónapja nem szopik, de még mindig lóg a hasam, a mellem majdnem a hasamig ér (rengeteg tejem volt, még most is folyik), csíkos vagyok mint egy zebra, szóval nem szeretek tükörbe nézni. Fogyózni sem tudok, mert amint elhatározom, hogy na mától fogyózok, olyan farkasétvágyam lesz, hogy megenném még a rozsdás szöget is. Szerintem pszichésen. És nem tudok lemondani a kenyérről és a tésztáról, mert nagyon szeretem. De igyekszek minél többet mozogni, sétálni, tornázni itthon. Most, hogy már nagyobb a babám úgy csinálok felüléseket, hogy rajtam van, mint plusz súly. Sokat lépcsőzök. Fogmosás közben lábrogyasztok és hasonlók. :D

De a páromat nem zavarja egyáltalán (nem is értem, hogy miért), azt mondja, ő nem a kilóimat és egyéb ilyen dolgokat látja, amik engem zavarnak, hanem engem. És szeret, kíván.

Szóval, fel a fejjel, nincs itt a világ vége. :D

2011. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, nekem tegnap volt 4 hós a babám. És már a 2 hónaptól így vagyok egyre mélyebbre süllyedek. Minden olyan kilátástalan úgy érzem soha nem lesz vége ennek a nem tudok mit felvenni és mindenem lóg korszaknak.
2011. jan. 14. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanúgy érzek mint Te! A kisfiam 10 hós.. elment a nyár, lassan az első tél is Vele, és kilók felől ugyanott vagyok, mint a szülés utáni 2.hónapban.:-( Én is nézegetem néha a régi képeimet, és bizony elszomorodok nagyon,mert olyan bizony nem leszek már soha:-( Legalábbis nagyon valószínű.. De ahogy az előttem szólok is írták, meg kell békélni ezzel az állapottal, mert másképp úgyse megy! Megtenni ami tőlünk telik, ahogy telik az idő egyre jobban visszatalálunk magunkhoz is!Mert a kilóka kivéve nálam azért így van. Lassan lassan újra Én vagyok úgy érzem! :-) Fel a fejjel, az idő nem áll meg, és jobban fogod érezni magad Te is! Minden jót!

T.

2011. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!