Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a terhessége alatt krónikus csalánkiütései voltak? Mit szedett? Hogy alakult a terhesség? Most hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem előtt volt,hogy évekig MINDEN este kijött rajtam.3 orvos vizsgált meg,küldtek mindenfelé (nőgyógyászat,fogorvos,fül-orr-gége) és azt mondták semmi bajom nincsen.Aztán terhes lettem,és szinte teljesen elmúlt,9 hónap alatt csak párszor jött elő.Azóta 15 hónapos a lányom és néha még azért előjön.Neked mitől van?Mit mondanak az orvosok?

Ja, és zyrtecet szedtem egy ideig terhesség előtt,de aztán abbahagytam.Utálok gyógyszert szedni.

2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóképpen volt, mint az elsőnek. Terhesség előtt rengeteg, terhesség alatt nem, szülés után 7 hónappal egyszer az ügyeleten kötöttem ki (teljes testfelületen csalánkiütés, gyönyörű voltam), azóta megint semmi. Közben volt még egy terhességem, úgy tűnik (kopp-kopp), hogy én "kinőttem".

Tulajdonképpen nekem se tudták megállapítani, hogy mitől volt, egy-két minimális ételallergia derült ki, de ha célzottan azokat eszem, akkor sem jön elő a csalánkiütés.

2011. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!