Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csőrös pohár a legjobb?

Melyik csőrös pohár a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ ki milyen cumisüveget használt, pl én Mam-osat használtam és csőröset is ilyet vettem, próbáltam mást de nekem ez nagyon bejött. Szeretem ezeket a termékeket.
2011. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi is MAM-ot használunk, akkor lehet, hogy a csőrös is az lesz. Könnyen megtanul ebből inni a baba?
2011. jan. 13. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Én Nubyt vettem, szilikonos, csöpögésmentes. Ebből simán ivott azonnal kisfiam, a merev fejűt nem fogadta el.

Most meg már többször iszik Nuby szívószálas csöpögésmentes kulacsból is.

2011. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én több fajtát vettem és kivétel nélkül mindegyik csöpög.a mam trainer puhacsőrösből issza a tejitalt(16 hónapos),vettem avent keménycsőröst,abból is könnyedén ivott.Vettem nuby szilikonos,na az jó volt,nem csöpögött,de hamar rájött,hogy ha hozzányomja valamihez,akkor folyik.a padlóhoz és magához nyomkodta,így nem tudtam neki odaadni,nekem kellett mindig kínálni.És végül egy éves kora után egy barátnőm ajánlotta a nuby szívószálast,ami egyszerűen fantasztikus.Nem csöpög,nem folyik,hiába nyomja bármihez.Így mindig elől van,csak szólok a kisfiamnak,hogy hol az inni,megy és keresi és iszik.
2011. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nuk szélesszáju cumisüvegünk volt,ilyen:

[link]

Most már csörös poharunk van,de az is nuk,és szilikonos a fejrésze,nem csöpög egyáltalán,elégedett vagyok vele,és a kisfiam is nagyon szereti:)

Ez pedig ilyen:

[link]

2011. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Avent márkát szeretjük a legjobban.
2011. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is MAM-osat használtunk!!
2011. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Tupperware csőrös pohara jött be. Lehet használni csőrös pohárként, később csőr nélkül csak füles pohár, aztán a fogója is levehető, és rendes kis műanyag pohár. Kisfiam 1 éves, napközben pohárból iszik (segítséggel), de a reggeli és esti tápszer a csőrösből megy. De van, hogy már nem kéri így, de ha leveszem a tetejét, úgy iszik még. Azt nem tudom mennyire csöpögne ha hosszabb ideig hurcolná magával, de ha leesik, vagy rázza nincs gond vele.
2011. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A legjobb:)

2011. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mam szilikonos!Nekünk ez jött be.
2011. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!