Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, miben a legjobb az...

Hogyan, miben a legjobb az anyatejet fagyasztani? Van esetleg valami bevált tároló, pl. valamilyen joghurtos pohár? Mivel lehet lezárni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Több cég gyárt anyatej tárolására steril, zárható eszközöket. Például az Avent gyárt: tejtároló zacskókat zárócsipesszel vagy tejtároló poharakat tetővel.
2008. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak egy hétig volt tejcsim, de addig amit tudtam lefagyasztottam. AVENT anyatejgyűjtő pohárkákba. Ez elég drága 3000 Ft/10 db, de steril. Most már kezdem a baracot pépesítve fagyasztani, pont most végeztem vele, és mivel elfogyott a pohárkám, ezért zacsiba raktam, a zacsit előtte egy bögrébe állítottam, így a böre volt a mennyiségjelzőm, és bögréstől raktam a fagyasztóba, amikor megfagy a bögrét kiveszem, és pici bögrényi adagok lesznek a kajából. A zacsit befőttes gumival zártam le. Próbáld ki szerintem anyatejcsivel is működik a dolog. Remélem tudtam segíteni: T.
2008. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sima 1 dl-es műanyag kávés pohárba tárolom. Papirboltba lehet vásárolni, kb. 2-3 ft/db. Fagyásig alufóliával takarom le, amire árazócimkével ráragasztom a dátumot. Aztán fagyottan betekerem folpackkal és celluxal leragasztom. Nekem ez bevált, nem veszi át a hűtőszagát, és olcsó is.

Kellemes babázást.

Üdv.

2008. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!