Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek hogy a 2...

Mi a véleményetek hogy a 2 hónapos kislányom nappal csak a hordozóba van el? Nem tesz kárt a kisgerincének?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem mert az én 2,5 hónapos fiam is abban érzi jól magát.
2011. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éjszaka ott alszik meg nappal is a kiságyba de, mikor fent van csak a hordozót, szereti.
2011. jan. 14. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos nem túl jó!:(Én mindenhol azt olvastam,hogy napi max 2-2 és fél óra a megengedett.Nekik még a fekvés jó!
2011. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még jobb lenne neki vízszintesben. :)
2011. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egész nap görnyedve járkálni, akkor meglátod, hogy milyen a gerincének. Nem véletlenül mondják, hogy a gyereknek vízszintesben kell lenni.
2011. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem tudom, hogy a gerincénel mennyire ártalmas, de én azt olvastam, hogy pici babáknak azért nem jó a hordzó, pihenőszék hosszabb távon, mert erősödnek meg azok az izmaik, amikre majd későőbb szükségük lesz. Vagyis ha háton vagy hason van emelgetni, fordítani kell a kis fejüket ahhoz hogy lássák mi van körbe rajtuk, de ha mindig emelve vannak és látnak minden nincs késztetés, hogy mozgasság a fejüket. Remélem érthetően meg tudtam fogalmazni.
2011. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyém is két hónapos, vateráztam neki fillérekért egy pihenőszéket, az jobban fogja a gerincét, mintha a hordozóban görnyedne.

Esetleg nézz szét, hátha találsz kedvedre valót.

Kb 5-6 hónapos koráig ki fogjátok tudni használni.

2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, egyébként jókat írtak a válaszolók, tényleg inkább legyen többet hason, mert a hasonfekvéstől erősödnek sokat a babák.

Én azt szoktam, hogy szopi után kb 30 percet van a pihiszékben, utána átrakom hasra. Kaja után egyből nem rakom hasra, mert akkor bukik. Mivel sokat van hason is, már szépen emeli magát.

A pihenőszékben pedig csak fekszik, mint egy királylány.

2011. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!