Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányom most jött...

10 hónapos lányom most jött rá, hogy tud sikítozni, és élvezi is. Meddig fog ez tartani? én falra mászok tőle

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk kb 1.5hónapja jött rá a kisfiunk és még mostanában is szokott visítozni. :) elmúlik ha tanul valami újat. kitartás!:)
2011. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb egy hónapig csinálta a kislányom :)
2011. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislányom is ezt csinálja, de szerintem édes.


Ne az ilyen dolgoktól őrüljünk meg!

2011. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a lányom 10 hósan kezdte el, most 1 éves múlt, és néhány hete hagyta abba. én is falra másztam tőle. mindenért visított, sikított.
2011. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én lányom 1 éves, és még mindig sikoltozik, remegnek szó szerint a falak. Én azt mondom inkább sikoltozzon, élvezze a hangját, mint sírjon. Na az őrjítő!!!
2011. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak úgy,akkor is sikítozik,ha semmi baja sincs,csupán a maga szórakoztatására,és ha sír valamiért,az is visításba megy át,de annyira,hogy a múltkor bent voltam a szomszédban,a gyerek apjával itthon,és ott hallottam,hogy visít,pedig bazi vastagok a falak.akkor képzelhetitek.....
2011. jan. 14. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom már négy hónapja csinálja. Ha kiejtem azt a szót, hogy "sikít", már törnek is az üvegek a hangjától. Remélem, haram elmúlik, mert én is nehezen bírom. Tarts ki!
2011. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!