Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűglődik ennyit 3...

Miért nyűglődik ennyit 3 hónapos babám? Nektek is csinál/csinált ilyet babátok?

Figyelt kérdés

Nap közben is, mikor leteszem aludni, van hogy 1 órát nyűglődik, cumival, általában félálomban.Hason alszik, fészkelődik, nyög néha, de annyira nem "durva" hogy felvegyem, nem jelez, hogy vegyem fel.

És éjjel is ez van.Hajnalban felkel enni(1-3 között valamikor, ez nem fix)És utána mellettem alszik, de 1 órát legalább nyügizik, ilyenkor cumit adok neki, mert tuti nem éhes, majd 6 körül kel.Csak az a baj, hogy nap közben is ezt csinálja, és van hogy kimarad e miatt egy étkezés, mert mire bealszik már kelnie kéne...


2011. jan. 15. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nem baj, ha néha van olyan hogy csak 4szer eszik nap közben?Vagy fel kéne keltenem, hogy egyen?ááá...azt nem szeretném, mikor jól alszik....
2011. jan. 15. 11:07
 2/5 anniebianca ***** válasza:
Lehet, bántják a szelek, vagy a büfik. Ha simogatod a hátát, nem jobb? Vagy próbáld meg picit kézbe ringatni, hogy ellazuljon, de ne a kezedben aludjon el.
2011. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos is , h a pocakja fáj neki és az ,h csak 4x eszik az elég kevés, de ha a súlya jól alakul nem gond.Használjatok valami görcsoldót , tornáztasd.
2011. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tornáztatom, amúgy az éjszakaival együtt átlagban 6szor eszik...ja és már több mint 6 kg úgy, hogy 2900 volt mikor hazajöttünk a kórházból, szóval minden oké a súlyával:)


a hasa lenne..?pedig mióta hason alszik sokkal jobb már mint volt...és mit ajánlotok, mert eddig édesköményt ittam, attól jókat pukizott.

Amúgy kinövi majd valamikor?

2011. jan. 15. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hetes, és ugyanez a problémám, amit te leírtál, én is tanácstalan vagyok. Amikor tud nagyokat büfizni, akkor nálunk jobb a helyzet, szóval szerintem is a szelek bánthatják, de nekünk nem igazán váltak be a csodaszerek.
2011. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!