Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehetséges, vagy rámtört a...

Ez lehetséges, vagy rámtört a szuper-baba szindróma?

Figyelt kérdés

Több dolgot is észrevettem a három hós kislányomon, és nem tudom én hülyültem.e be, vagy tényleg így van.

1. Sokat beszélgetek vele, megmutatom azt amit ráadok. Szereti ha élénk színekbe öltöztetem. De ha barnát, vagy zöldet adok rá, hisztériás lesz. Először arra gondoltam az anyagukkal van a baj, de az ugyanolyan anyagú és varrású ruhadaraboknál is csinálja.

2. Először cuppog, ha éhes. Ha tíz percig nem veszem figyelembe a cuppogást, dühösen sír.

3. Este fél nyolckor van fürdés, kilenckor alvás. Ha tíz percet csúszunk a fürdéssel, nyűgösködik addig, amig meg nem mutatom, hogy már engedem a vizet. Mikor kilenkor ágyba rakom, nem kezd el sírni, pedig éber, hanem a tigrisét nézegeti, míg el nem alszik.

A védőnőnk hülyének néz, pedig ezek tényleg így vannak.

Szerintetek? Normális válaszokat, légyszíves!


2011. jan. 15. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És? mi a gond? minden baba ilyen, ha következetesen van nevelve és napirendhez van szoktatva...szépérzéke meg már neki is van, mert a színeket szépen meg tudja különbvöztetni
2011. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi különös, ez mind teljesen normális. A babák többsége cuppog, ha éhes, csak sok anyuka ezt nem veszi figyelembe és azt hiszi, ha sír a gyerek, csak akkor éhes. Nyilván hozzászokott, hogy egy bizonyos időben fürdik és alszik, ez is normális, a babák többsége ilyen.
2011. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A babák többsége ilyen, amiket leírtál. De nyugodtan hiheted, hogy a világon a legszuperebb baba a Tiéd, mert a Tiéd :) az enyém is a legszuperebb ;)
2011. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a gond?!

Szépen kialakított napirendje van, így is kell lennie szerintem. Megszokta mikor mi következik, és ez így van jól. Nos az öltözés: már most saját ízlése van, kemény dió lesz később is!! Igazi kis királykisasszony lesz! :)

2011. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en szuperem a zold szint szerette :)
2011. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó egy kicsit megnyugodtam.

Amúgy a kiságyat alvásra használja, ha letesem, nem sír, tudja, hogy aludni kell.

Hát igen szuperbaba. Nekem.

Amúgy Regina a neve, ami királynőt jelent, fel vagyok készülve a legrosszabbakra.. :)

2011. jan. 15. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is szuper a babád- és szuper az anyukája is, hogy ilyen jól kialakítota a napját. Ez így van- a babák ilyen ügyesek és okosak! Főleg az ilyen jólneveltek!

Nekem is szuperbabám van, koraszülött volt, pici, de most 7hósan elkezdett mászik. (ez hozzá képest szuper!! :-)) Én is nagyon büszke vagyok RÁ!

:-)

Minden kis szuperbabának sok puszi!!

:-)

2011. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!