Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavizet adok a babamnak,...

Babavizet adok a babamnak, elmult 1 eves mikortol lehet neki mas vizet adni es milyet?

Figyelt kérdés
Ti mit adtok,mi a neve?
2011. jan. 15. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
a neve:csapvíz
2011. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tenleg na ne mond!Nem erre gondoltam!
2011. jan. 15. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Csapvizet is lehet, vagy mentes ásványvizet. Én adtam szentkirályit, nestlét... a lényeg, hogy az alacsonyabb ásványi anyag tartalmúak közül válassz.
2011. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csapvizet adtam neki kezdettől fogva sőt az én gyerekkoromban nem is volt babavíz, nagyszüleim gyerekkorában meg még a kútból ittak.

Ez az egész babavizes hiszti egy nagy lenyúlás, Magyarországon a csapvíz simán iható.

2011. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én csapvizet adok neki inni,és szentkirályi vízzel készítem a tejitalt a 16 hónapos fiamnak.azért így,hogy legyen egy kis ásványi anyaggal dúsított innivaló is.
2011. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kezdettől fogva alacsony ásványianyag tartalmú vizet vettem, most meg már sima mentes ásványvizet kb 6 hónapos kora óta (12 hós)

Nyugodtan adhatsz neki mentes vizet, vagy ha jó nálatok a csapvíz akkor azt is, nálunk pl. mocsár szaga meg íze van ezért veszem az ásványvizet.

2011. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen szinte bármelyiket ihatja, kivétel a kristályvizek, Fonyódi, Theodora.

Mi felváltva vesszük: Nestlé, Szentkirályi, Emese, Naturaqua, de ivott már Mizse vizet is.

Csapvizet én azért nem adok neki, mert nálunk nagyon fura szaga van, és néha tök zavaros, mi sem isszuk a férjemmel.

2011. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!